Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotorelacja z budowy
#31
(21.03.2017, 00:45)grambez napisał(a):
(20.03.2017, 21:12)deeropolskie napisał(a): Powoli aby do przodu, tez bede bral sie wieczorami po pdacy,  jak sie uda jeszcze w tym roku. Polecam plytkowanie we wlasnym zakresie jak sa rowne sciany i podlogi, to powinna byc poezja, ja juz nawet na 5cm kleju miejscami kladlem i wyszlo ok, i czekam na kolejne 150m2 plytek, juz nie moge sie doczekac kiedy wyprobuje te systemy poziomowania. jeszcze papiedow nie mam a juz prawie plytki w sobote kupilem, super ceny w leroy sa teraz na urodziny....
a to chyba jest jakiś po mniejszony dom? u Łukasz na budowach wydaje się większy, dłuższy szerszy?

Kolego grambez to jest pełnowymiarowy dom według projektu Łukasza.
Odpowiedz
#32
Witam.
Jak tam postępy w budowie? Od dłuższego czasu nie ma żadnych wpisów, a z uwagi iż budowa jest najbliżej mnie najbardziej mnie interesuje. Była by możliwość umówienia się żeby zobaczyć na żywo realizację tego projektu?
Odpowiedz
#33
Dzieje się coś?
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#34
Filmik nagrany kilka miesiecy temu.  Jedyne co się uchowało z dokumentacji budowy po  awarii dysku .

Odpowiedz
#35
Witam, jeszcze jeden znalazłem. Mury zewnętrzne na pełną wysokość i fragment dołożonej przezemnie ściany nośnej w środku budynku.
Odpowiedz


#36
Witam , czy buduje sie Pan w okolicach Iławy ?,poniewaz jestem z niedaleka Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu