Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupowe zamówienie dachów u Burkietowicza
#31
(23.02.2017, 09:52)lucky napisał(a):
(22.02.2017, 16:08)soviet napisał(a): Witam.Dostałem 3 wyceny na dach dwuspadowy.Jedna ze ścianami szczytowymi gotowymi(16000netto).Chciałem zapytać o dwie pozostałe bez ścian szczytowych.(13000 i 12000)Na ile można wysunąć okap przy ścianie szczytowej na samych łatach.Czy tak się w ogóle robi.

Co to znaczy ze ścianami gotowymi? Firma produkując wiązary stawia ściany z bloczków?
Nie ściany są szkieletowe obite płytą MFP taki gotowy panel w kształcie trójkąta
Odpowiedz
#32
Witam również jestem zainteresowany kupnem dachu w ramach zakupu grupowego.
Odpowiedz
#33
Gdzie ten Pan "X". Panie Łukaszu czy coś się ruszy w tej sprawie?
Odpowiedz
#34
Własnie otrzymałem od Burkietowicza wycenę na standardowy dach "domza150tys" i tu uwaga!! 22 190 netto!!! ktoś mnie pobije? nie rozumiem skąd takie rozbierzności !!!
Odpowiedz
#35
(24.03.2017, 15:43)sadam75 napisał(a): Własnie otrzymałem od Burkietowicza wycenę na standardowy dach "domza150tys" i tu uwaga!! 22 190 netto!!! ktoś mnie pobije? nie rozumiem skąd takie rozbierzności !!!

A ja już zamówiłem w WPW invest  dach na nasz budynek 16.100 netto i nigdzie nie dostałem taniej.
Wpłaciłem zaliczkę i podpisałem umowę i teraz mam spokój czy za pół roku będzie drożej czy nie. Cena chyba jeszcze aktualna bo ostatnio do mnie dzwonili w sprawie terminu dostawy to mówili że jeśli taki sam dach by był to cena się nie zmieniła ale to 2tyg temu było.
Odpowiedz


#36
(29.03.2017, 16:52)pepliszon napisał(a): A ja już zamówiłem w WPW invest  dach na nasz budynek 16.100 netto i nigdzie nie dostałem taniej.
Wpłaciłem zaliczkę i podpisałem umowę i teraz mam spokój czy za pół roku będzie drożej czy nie. Cena chyba jeszcze aktualna bo ostatnio do mnie dzwonili w sprawie terminu dostawy to mówili że jeśli taki sam dach by był to cena się nie zmieniła ale to 2tyg temu było.
A jak wygląda sprawa z transportem?
Słyszałem, że to też duża i dobra firma.
Odpowiedz
#37
(29.03.2017, 18:12)marcinur napisał(a):
(29.03.2017, 16:52)pepliszon napisał(a): A ja już zamówiłem w WPW invest  dach na nasz budynek 16.100 netto i nigdzie nie dostałem taniej.
Wpłaciłem zaliczkę i podpisałem umowę i teraz mam spokój czy za pół roku będzie drożej czy nie. Cena chyba jeszcze aktualna bo ostatnio do mnie dzwonili w sprawie terminu dostawy to mówili że jeśli taki sam dach by był to cena się nie zmieniła ale to 2tyg temu było.
A jak wygląda sprawa z transportem?
Słyszałem, że to też duża i dobra firma.

Transport i montaż w cenie. Jest wycena z WPW invest i Burkietowicza wrzucona przeze mnie w innym wątkuhttp://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-275.html
Odpowiedz
#38
Czyli też mają transport gratis na terenie całego kraju?
Odpowiedz
#39
(29.03.2017, 18:28)marcinur napisał(a): Czyli też mają transport gratis na terenie całego kraju?

Do mnie mieli jakieś 230km i dojadą gratisSmile

a swoją drogą może poprosić kogoś od nich żeby odpowiedział na parę pytań tutaj na forum?
Odpowiedz
#40
(29.03.2017, 18:53)pepliszon napisał(a):
(29.03.2017, 18:28)marcinur napisał(a): Czyli też mają transport gratis na terenie całego kraju?

Do mnie mieli jakieś 230km i dojadą gratisSmile

a swoją drogą może poprosić kogoś od nich żeby odpowiedział na parę pytań tutaj na forum?

Dobry pomysł. Niech się ktoś odezwie.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu