Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 23 - Przepusty pod kable, izolacja p.wilgociowa 04.02.2017 Full HD
#21
Było mówione. Przyłącze energetyczne a drugi do innych przewodöw na zewnątrz typu brama, net, kablówka
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#22
Czy mógłby ktoś potwierdzić, że elewacja na fundamencie (dokładniej styropian zaciągnięty klejem i pomalowany dysperbitem) pomalowanym dysperbitem będzie dobrze "leżeć". Chodzi mi tutaj np. o przyklejenie płytek elewacyjnych do podłoża, które wystaje ponad poziom gruntu. A co z tynkami? Ten dysperbit jeszcze czymś się gruntuje?
Odpowiedz
#23
(14.02.2017, 07:47)pstawik napisał(a): Czy mógłby ktoś potwierdzić, że elewacja na fundamencie (dokładniej styropian zaciągnięty klejem i pomalowany dysperbitem) pomalowanym dysperbitem będzie dobrze "leżeć". Chodzi mi tutaj np. o przyklejenie płytek elewacyjnych do podłoża, które wystaje ponad poziom gruntu. A co z tynkami? Ten dysperbit jeszcze czymś się gruntuje?

Miom zdaniem ponad poziom gruntu nie smaruje się dysperbitem właśnie po to żeby wykończenie miało lepszą przyczepność oraz nie ma to najmniejszego sensu. Dysperbit ma na celu zmniejszenie chłonności wody z ziemi. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#24
(14.02.2017, 09:00)Marcin1978 napisał(a):
(14.02.2017, 07:47)pstawik napisał(a): Czy mógłby ktoś potwierdzić, że elewacja na fundamencie (dokładniej styropian zaciągnięty klejem i pomalowany dysperbitem) pomalowanym dysperbitem będzie dobrze "leżeć". Chodzi mi tutaj np. o przyklejenie płytek elewacyjnych do podłoża, które wystaje ponad poziom gruntu. A co z tynkami? Ten dysperbit jeszcze czymś się gruntuje?

Miom zdaniem ponad poziom gruntu nie smaruje się dysperbitem właśnie po to żeby wykończenie miało lepszą przyczepność oraz nie ma to najmniejszego sensu. Dysperbit ma na celu zmniejszenie chłonności wody z ziemi. Pozdrawiam.

No właśnie... Czyli z filmów Łukasza wynika, że cały fundament będzie zakopany?
Odpowiedz
#25
Przecież to wszystko co czarne będzie zasypane, tyle razy było omawiane przez Łukasza, przy tlumaczeniu poziomu "O" przy strefie przemarzania itp... jeszcze pójdzie na to chyba taka czarna folią z bombelkami, ale nie jestem pewien może się mylę
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu