Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka zdjęć z postępów u Huberta 02.02.2017
#11
Hubert nie ma elewacji. Z resztą elewację i tak każdy robi po swojemu
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#12
Tak to prawda, że każdy robi po swojemu.
Jednak chciałem zobaczyć jak prezentuje się domek.
Może zgadam się z Łukaszem i podjadę do myśliborza na aktualną budowę.
Odpowiedz
#13
Panie Hubercie może jakieś nowe zdjęcia Wink dawno nic nowego nie było jesteśmy wszyscy bardzo ciekawi z prac Smile
Odpowiedz
#14
witam wszystkich! przepraszam za brak obecnosci na forum. młyn na całego!
dzieki za odwiedziny i zainteresowanie! to Wy nakrecacie nas jeszcze bardziej. kazda wizyta umacnia nas w przekonaniu ze warto było, bądz co bądz, zaryzykowac. przez to i my mozemy Wam precyzyjniej przedstawiac wszystko to co jest zwiazane z budowa, kosztami, przestrzegac przed `wpadkami`, na co zwracac uwage, czego unikac. DZIEKI!!!
wysłałem Łukaszowi pare fotek z postepami u nas. pewnie niebawem opublikuje. najgorsze chyba za nami. zostało wykonczenie wnetrz. sciany, sufity , połozenie podłog. drzwi dojada w połowie maja.potem malowanie...
Odpowiedz
#15
Gratuluje i czekam na zdjęcia fajnie by było gdyby wraz z zdjęciami udało sie napisać jaka kwota do tej pory z robotnikami jeśli mozna znać koszt oczywiście pozdrawiam i dużo szczęścia na kolejne etapy budowy życzę
Odpowiedz


#16
Panie Hubercie. czy jest możliwość podjechania do Pana na Budowę w celu zobaczenia domu?
Odpowiedz
#17
....." witam,
sporo czasu opłynęło od ostatniego wpisu. wszystko powoli idzie do przodu. pogoda nam nie pozwalała na prace z izolacja. w końcu styropian rozłożony. na dole grubość 10cm, reszta 15cm.później zestaw `klej-siatka-klej`... i jeszcze raz klej, bo deszcz i wiatr narobiły trochę szkód. pozostało zagruntować i położyć jakiś tynk.

całość nas wyniosła 6690zł. robocizna i gruntowanie wliczone. około 600 - 700 zł w normalnym przypadku do zaoszczędzenia. nam doszło trochę siatki i kleju (jak wspominałem, pogoda nie zawsze sprzyjała)...


mała zmiana, jak widać na fotkach. jako, ze drzwi wejściowe wybraliśmy pełne, nie ma dopływu światła z zewnątrz i we wiatrołapie, po zamknięciu w domu drzwi do kotłowni i korytarza jest zupełnie ciemno. w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się na dodatkowe, małe okienko we wiatrołapie. 20 x 40cm. różnica jest widoczna od razu. koszt to 165zł.
w tym tygodniu do założenia pozostają nam parapety zewnętrzne. wybraliśmy zwykłe, pod kolor okien. 650zł.


w środku zaczynamy wykańczanie ścian i sufitów. pod malowanie. w następnym tygodniu planujemy zacząć podłogi - płytki na całości oprócz pokoi. tam będą panele.


sporo pytań otrzymuje na temat strychu, wiec zamieszczam kilka zdjęć. pomysł na dodatkowy pokój jest ok, lecz to na pewno koszt. po wejściu na gore zimą jest chłodno, a latem jak w saunie. przy odpowiednim ociepleniu dachu na pewno da rade to zmienić. konstrukcja jest wystarczająco wytrzymała zęby śmiało stąpać...


pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za odwiedziny. zapraszamy chętnych na plac budowy do zobaczenia wszystkiego na żywo.
najbardziej przypadła mi do gustu jedna opinia - wspólna dla zdecydowanej większości oglądających;    "- hmm, trochę taki mały się wydaje na zewnątrz, nie? - no tak, na zdjęciach tez tak wygląda, ale zobaczmy w środku.... " ... i w środku zapadają fajne decyzje "....

To słowa Huberta Wink
Dzięki


[Obrazek: szczepidlo_elewacja_1.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_2.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_3.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_4.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_5.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_6.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_7.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_8.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_9.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_10.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_12.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_13.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_14.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_elewacja_15.jpg]







Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#18
Nie mogę się napatrzyc, my też tak powiedzieliśmy jak Hubert to podsumował na koniec, a w srodku u niego w domku podjęta decyzjaSmile
Odpowiedz
#19
mam pytanie, co to za rura na drugim zdjęciu?
Odpowiedz
#20
Pewnie odpowietrzenie kanalizacji. Hubert gdzies o tym pisał.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu