Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana wymiarów domu
#1
Witam,
mam pytanie odnośnie zmiany wymiarów całkowitych domu. Chciałbym "rozciągnąć" do o 1m na długości i mam pytanie. Czy kupować projekt dom za 150tyś. czy iść do biuro projektowego żeby mi zrobili podobny projekt od razu o takich rozmiarach jak chce?? Co będzie tańsze? Zakup projektu i adaptacja czy projekt od nowa w biurze??
Odpowiedz
#2
Własny projekt na podstawie tego nie powinien kosztować więcej jak 6tys. A naj lepiej idź do architekta i zapytaj o cenę. Tu masz 1.7 tys projekt 2 tys adaptacja lub więcej, plus zmiany z 1tys to masz już 4.7 tys lub więcej. Mi za adaptacje powiedzal 3 tys a za własny projekt 7 tys. Ale jeszcze będę szukał tańszego.
Odpowiedz
#3
(05.07.2017, 23:35)umberto20 napisał(a): Własny projekt na podstawie tego nie powinien kosztować więcej jak 6tys. A naj lepiej idź do architekta i zapytaj o cenę. Tu masz 1.7 tys projekt 2 tys adaptacja lub więcej, plus zmiany z 1tys to masz już 4.7 tys lub więcej. Mi za adaptacje powiedzal 3 tys a za własny projekt 7 tys. Ale jeszcze będę szukał tańszego.

Ja wydłużałem elewację o 2,5 m do 15m
Zmiany w projekcie plus zagospodarowanie i adaptacja kosztowała mnie 2500 zł.
Odpowiedz
#4
(06.07.2017, 21:13)Artur Stojanowski napisał(a):
(05.07.2017, 23:35)umberto20 napisał(a): Własny projekt na podstawie tego nie powinien kosztować więcej jak 6tys. A naj lepiej idź do architekta i zapytaj o cenę. Tu masz 1.7 tys projekt 2 tys adaptacja lub więcej, plus zmiany z 1tys to masz już 4.7 tys lub więcej. Mi za adaptacje powiedzal 3 tys a za własny projekt 7 tys. Ale jeszcze będę szukał tańszego.

Ja wydłużałem elewację o 2,5 m do 15m
Zmiany w projekcie plus zagospodarowanie i adaptacja kosztowała mnie 2500 zł.
Cześć Smile a czy mógłbyś pokazać swój powiekszony projekt? Ciekawi mnie ile przestrzeni dzięki tym 2,5 m uzyskales.
Odpowiedz
#5
(23.07.2017, 15:48)Marta_yolo napisał(a):
(06.07.2017, 21:13)Artur Stojanowski napisał(a):
(05.07.2017, 23:35)umberto20 napisał(a): Własny projekt na podstawie tego nie powinien kosztować więcej jak 6tys. A naj lepiej idź do architekta i zapytaj o cenę. Tu masz 1.7 tys projekt 2 tys adaptacja lub więcej, plus zmiany z 1tys to masz już 4.7 tys lub więcej. Mi za adaptacje powiedzal 3 tys a za własny projekt 7 tys. Ale jeszcze będę szukał tańszego.

Ja wydłużałem elewację o 2,5 m do 15m
Zmiany w projekcie plus zagospodarowanie i adaptacja kosztowała mnie 2500 zł.
Cześć Smile a czy mógłbyś pokazać swój powiekszony projekt? Ciekawi mnie ile przestrzeni dzięki tym 2,5 m uzyskales.

Oto co u nas wyszło po wydłużeniu elewacji o 2,5 m :-)


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu