Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konstrukcja dachu
#41
Dostałem wycenę na 22tyś netto i to za wiązary proste ale ja chciałem opadające to pani mi powiedziała że będą droższe gdzieś na forum ktoś pisał że do prostych trzeba dopłacić i chciałem to zweryfikować czy mnie w butelkę nie robią.
Odpowiedz
#42
Jak zbierałem wyceny półtora roku temu, to w większości firm okap prosty był droższy niż opadający. Niektórzy na forum pisali, że cena taka sama niezależnie od okapu.
Odpowiedz
#43
U mnie będzie okap prosty choć opadające wychodziły taniej.
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#44
co prawda nie robiłem wyceny na opadający, ale info było ze jak chce płaski to będzie trochę drożej - ale za to lepiej Wink
Odpowiedz
#45
Pytanie do forumowiczów - czy wiązary można montować bezpośrednio na wieńcach, oczywiście odciętych izolacją, z pominięciem murłaty?
Bo tak wynika z mojej oferty. Facet wraca za kilka dni z urlopu i dopytam ale jestem ciekaw jak to powinno wyglądać.
Odpowiedz


#46
Tak. 
Są 2 szkoły.
Niektóre firmy montują na murłacie, inne bezpośrednio do wieńca.
Odpowiedz
#47
Jeśli masz w miarę prosto to tak
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#48
Jak mi robiono wycenę to powiedziano mi, że opadające będą troszkę droższe.
Odpowiedz
#49
Panowie jako że czekam na wiązary chciał bym wcześniej zamówić dachówkę i tu moje pytanie jako że mój dach ma zmianę na 30 stopni reszta bez zmian czy mógł by mi ktoś powiedzieć wymiar kalenicy ponieważ nie mam dokładnych wymiarów a pasuje zamówić odpowiednią ilość gąsiorów. Ogólnie to fajnie jak by ktoś udostępnił ile czego poszło przy tym kacie dachu.
Odpowiedz
#50
Kolego lukasz1982 ja pojawiłem się z dokumentami od wiązarów w punkcie sprzedaży dachówki i Pan mi wszystko dokładnie policzył i żeby nie skłamać zostało mi 4 gąsiory z 6 paczek dachówki. Miałem policzone wszystko łącznie z opierzeniami i rynnami... da się.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu