Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konstrukcja dachu
#31
Dostałem wycenę 17tys netto czyli niecałe 18500 z vat za wiązary obliczone pod dachówkę i okap wysunięty po 10cm na stronę. Wiązary opadające. Za konstrukcję pod blachodachówkę by było 1000zł taniej przy cym drewna jest tyle samo ale te blachy perforowane sa mniejsze. Mam nadzieję że po nowym roku nie będzie drożej bo w styczniu będę zamawiał.
Odpowiedz
#32
(14.09.2018, 13:37)raxon napisał(a): okap wysunięty po 10cm na stronę. 

???
Co masz na myśli?
Oryginalnie okap w tym projekcie na 50 cm (przy styropianie 15cm).

Jeżeli boisz się, że ceny nogą wzrosnąć, to proponuję podpisać umowę już teraz z terminem realizacji dogodnym dla Ciebie. Zaliczka powinna załatwić sprawę.
Odpowiedz
#33
Dokładnie. Ja zamówiłem w październiku a montowałem w maju. W tym czasie wzrost ceny to 2-3 tys
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#34
(14.09.2018, 14:04)Michał G. napisał(a):
(14.09.2018, 13:37)raxon napisał(a): okap wysunięty po 10cm na stronę. 

???
Co masz na myśli?
Oryginalnie okap w tym projekcie na 50 cm (przy styropianie 15cm).

Jeżeli boisz się, że ceny nogą wzrosnąć, to proponuję podpisać umowę już teraz z terminem realizacji dogodnym dla Ciebie. Zaliczka powinna załatwić sprawę.

U mnie będzie okap 55cm przy styropianie 20cm więc wysunięty o dodatkowe 10cm na stronę.

Chciałem zamówić ale pani powiedziała że za szybko i mówiła żebym dzwonił po nowym roku. ale możliwe że bliżej listopada jeszcze tam zadzwonie.
Odpowiedz
#35
A skąd te wiązary zamawiasz ?
Odpowiedz


#36
SAWE z Rzeszowa.
Odpowiedz
#37
Nie dzwoń tylko podjedz do nich i zamów. Ja tak zrobiłem zamówiłem w marcu a montowali w lipcu. Kwota dzielona na 3 etapy. Zaliczka, jak zrobione wiazary, i po montażu.
P. S. Jestem zadowolony z firmy sawe i polecam
Smile
Odpowiedz
#38
Na obecną chwile mam tam 2000km więc trochę za daleko, ale jak będę w Polsce to może i faktycznie lepiej pojechać i zamówić. Jakiś rabat idzie wynegocjować czy ta wycena to już taka sztywna cena?
Odpowiedz
#39
Ja utargowalem 500 zł. Zawsze to coś
Smile
Odpowiedz
#40
Witam Panowie ja czekam na wycenę z n-drewno ja mam dach 30 stopni i dodatkowy daszek nad drzwiami na dwóch słupach. Mam jeszcze nie daleko sawe tam też poproszę o wycenę.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu