Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konstrukcja dachu
#21
(30.01.2018, 11:57)ZimnyGil napisał(a): z łatami i kontrłatami bez murłat zapłaciłem 20.000tys brutto a buduje w okolicy Legnicy

Kolego za te 20tyś masz też stryszek do zagospodarowania i ile wysunięty okap? Pytam bo jestem ze Świdnicy i na jesień planuję montaż wiązarów.
Odpowiedz
#22
Z jakiej firmy pan zamiawiał wiązary? Jestem też z okolic Legnicy.
Odpowiedz
#23
West Mall z prochowic
za łacenie, membranę, rynny i położenie dachówki z obróbką kominów górale zawołali 45zł za metr więc chyba uczciwa cena
Odpowiedz
#24
teraz to burkietowicza cena przerosła ponad 26000zł za wiązary. na jesien dzwonilem to byla cena 17500zł. Macie namiary na wiązary z okolic lubuskiego ?

Odpowiedz
#25
(21.08.2018, 08:25)abcmarcin napisał(a): Macie namiary na wiązary z okolic lubuskiego ?

Zajrzyj do mojego dziennika budowy. Wyślę Ci też priv.
Odpowiedz


#26
@abcmarcin zmieniałeś coś w projekcie? O ile się nie myle umowa z maj/kwiecien 19,500 + 500 pln za wzmocniony stryszek (kwoty netto)
Odpowiedz
#27
nic nie zmienialem ogolnie powiedzieli mi 26000 brutto ze wszystkim i stryszek tez

Odpowiedz
#28
i pomyśleć że jeszcze rok temu w granicach 17-19 tyś można było spokojnie dostać.
A patrzył ktoś na wycenę z "Szuwała wiązary" ? co prawda kujawsko-pomorskie ale mimo iż jestem z innego województwa to mieli najatrakcyjniejszą ofertę.
Odpowiedz
#29
Ja znalazłem w tym roku  wycenę za  17 tys z montażem aczkolwiek firmy polecić nie mogę. Pozostałe wyceny jakie dostałem to już 20+ - dach zwykły bez żadnych zmian.
Odpowiedz
#30
lepiej do zimy poczekać to pewnie ceny w dół pójdą

Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu