Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narzędzia budowlane
#21
Widzialem na necie niwelatory optyczne uzywki oczywiscie po 400-500 zl myslicie ze to bylaby zla inwestycja?zaraz pomyslicie po co wydawac tyle kasy na jedna budowe... Ale przeciez pozniej go mozna sprzedac kolejnemu inwestorowi ktory zaczyna budowe. Tylko pytanie czy za taka kwote dostane urzadzenie dobrej jakosci? Moga blednie pokazywac? Prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
(05.02.2017, 19:39)tukan21 napisał(a):
(04.02.2017, 09:26)sierzant napisał(a): No to ja sie pochwale. Pierwsze moje narzedzie na budowe: Makita ea4300f38c
Ile kosztował ten wynalazek jeżeli można wiedzieć ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=6701734745
800+15 przesylka pila praktycznie nowa produkcja 2016
Cena sklepowa ok 1300 zlociszy.
Rznie jak glupia.  Big Grin
Odpowiedz
#23
2 narzedzie budowlano tnace x25


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#24
Jak ktoś ma możliwość to warto kupić narzędzia w UK. Ceny tam mają lepsze niż w Polsce. Ja kupiłem wiertarko wkrętarkę Dewalt z udarem plus zakrętarkę udarową 155Nm plus 2 aku 1,5 Ah plus profi skrzynka no i ładowarka za niecałe 750zł. Dodam że w Polsce tyle kosztuję sama wkrętarka z mniejszymi aku, a tu mam lepsze aku i dodatkowo zakrętarke jakby gratis Big Grin E sumie to może sprzedam zakrętarke z jednym aku, a wtedy wkrętarka dewalt wyjdzie mi tyle ile kosztuje jakaś podła chińszczyzna Smile
http://www.screwfix.com/p/dewalt-dcz298s...lttwinpack
Odpowiedz
#25
Witajcie , odnosnie elektronarzędzi interesująca jest firma STANLEY FATMAX , ktos miał z tym styczność ??? pozdrawiam Smile
Odpowiedz


#26
Jakoś nie mam przekonania do Stanleya. Kiedyś był dobry a teraz ich narzędzia to zwykłe marketówki z logiem Stanley. Seria fatmax wydaję się być lepsza ale za taką cenę to można kupić coś lepszego.
Odpowiedz
#27
Witam mam pytanie czy ktoś z użytkowników posiada frezarkę górnowrzecionową JCB RO1500. Kupiłem takową z UK niestety "golasa" brak nakrętki mocującej z tulejką zaciskową. A chodzi mi o wymiary i ich zdjęcie bo w necie jest parę sprzecznych informacji. A co do sprzętu to już od dawna przekonany jestem do marki Parkside posiadam z tej "marki" wkrętarkę 20v, piłę lisią, ukośnice, wyrzynarkę, pilarkę ręczną, opalarka, gumówkę, szlifierki do drewna, i jeszcze parę sprzętu i wszystko sprawdzone do majsterkowania i dłubania w drewnie jest super jedynie mnie wyrzynarka denerwuje bo prowadzenie jest trochę skopane podczas wyrzynania potrafi się odblokować od wibracji ale jeszcze to zmodernizuje i będzie git.
Odpowiedz
#28
Rozglądam się za wiertłami do metalu w miarę tanimi i w miarę dobrymi. Może ktoś coś może polecić? Interesuje mnie zestaw co najmniej do 10mm a najlepiej do 13mm. Na all niby są zestawy metabo ale cena tak niska więc pewnie podróbka i to najtańsza chińszyzna.
Odpowiedz
#29
Witaj , jesli chodzi o wiertła ja zawsze kupuje na sztuki z firmy FANAR solidne wiertła moim zdaniem cena spoko za taka jakość wiec polecam , jakies stare pudełko i zestaw gotowy Smile

Własnie komentarz powyżej przypomniał mi jeszcze o jednej marce elektronarzedzi JCB ??? ceny sa przystępne ale czekam na podpowiedzi Wink
Odpowiedz
#30
Polecam wiertła mało znanej firmy "S&R", naprawdę dobre mają i też na sztuki można kupić.

http://srnarzedzia.pl/pol_m_S-R-osprzet-...l-247.html
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu