Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narzędzia budowlane
#41
Parkside do zwykłych "domowych" robótek wystarczy, mam kilka narzędzi (szlifierkę oscylacyjną, młot, wkrętarka) . Jak dla mnie OK i sprawują się podobnie, a może lepiej niż zielony Bosch (zwłaszcza młot)...
Odpowiedz
#42
To ja się zapytam jak z rusztowaniem.Jak widzimy na filmach przeważnie stoi dookoła budynku,ale czy jest sens zakupu tego no chyba że kilka żeberek i przesuwamy co chwile Smile czy bardziej opłaca się wypożyczyć
Odpowiedz
#43
ja tam kupie sobie 6 ramek a i w przyszłości też się przydadzą...
Odpowiedz
#44
(16.08.2017, 12:27)Gulczas napisał(a): ja tam kupie sobie 6 ramek a i w przyszłości też się przydadzą...

ja bym zasugerował że jak już zakup to minimum 8 ramek - rozłożenie jednej pary wymaga 4 ramek więc dodatkowe dwie będą tylko wykorzystywane przy wyższych pracach; a przy 8 to już można szerzej popracować.
Odpowiedz
#45
(16.08.2017, 12:45)Marcin1978 napisał(a):
(16.08.2017, 12:27)Gulczas napisał(a): ja tam kupie sobie 6 ramek a i w przyszłości też się przydadzą...

ja bym zasugerował że jak już zakup to minimum 8 ramek - rozłożenie jednej pary wymaga 4 ramek więc dodatkowe dwie będą tylko wykorzystywane przy wyższych pracach; a przy 8 to już można szerzej popracować.

Potwierdzam ! Smile
Odpowiedz


#46
A co z szalowaniem/zalewaniem wieńca? Przenosić rusztowanie, przesuwać całość?
Odpowiedz
#47
(16.08.2017, 18:22)slawosz napisał(a): A co z szalowaniem/zalewaniem wieńca? Przenosić rusztowanie, przesuwać całość?

Właśnie, też mnie ciekawi jak to zrobić bez rusztowania do okoła?
Małymi krokami, ale do przodu :-)
Odpowiedz
#48
(16.08.2017, 23:27)kuznia napisał(a):
(16.08.2017, 18:22)slawosz napisał(a): A co z szalowaniem/zalewaniem wieńca? Przenosić rusztowanie, przesuwać całość?

Właśnie, też mnie ciekawi jak to zrobić bez rusztowania do okoła?

Do szalowania przy tym projekcie wystarczą ramki na kółkach wewnątrz, pod warunkiem że nie ma działówek, no i drabinki na zewnątrz. Przy zalewaniu musi wystarczyć rusztowanie na kółkach wewnątrz z jakimś zabezpieczeniem typu barierki, sprytny gość na końcu trąby i dwóch ludzi w charakterze napędu Smile Nie będzie łatwo ale jest to do zrobienia Smile
Odpowiedz
#49
Czy ktoś może ma/miał styczność z elektro-narzędziami RYOBI ? Z tego co na necie patrzę to fajna alternatywa dla Makity gdzie sporo narzędzi można używać na ten sam 18V AKU, tylko pytanie jak z jakością bądź trwałością?
Odpowiedz
#50
(10.09.2017, 15:55)kwadratos napisał(a): Czy ktoś może ma/miał styczność z elektro-narzędziami RYOBI ? Z tego co na necie patrzę to fajna alternatywa dla Makity gdzie sporo narzędzi można używać na ten sam 18V AKU, tylko pytanie jak z jakością bądź trwałością?

Według mnie bardzo dobre narzędzia :-) osobiście posiadam 2 wkrętarki które są naprawdę bardzo mocne, szlifierkę która też robi sporo dobrej roboty.. mam tez ukośnicę i także jestem zadowolony ;-) ale warto sobie dokupić dodatkowy akumulator 5.0Ah.
Jakiś czas temu w Castoramie była promocja na wkrętarki najmocniejsze z serii.. wraz z 2 akumulatorami w zestawie jeden 4.0Ah drugi 2,5Ah to kupiłem i jestem tak zadowolony że dokupiłem drugi ten sam zestaw.. opłacało się bo sam akumulator 5.0ah kosztuje 450 zł a zestaw kosztował 400 zł :-)
Narzędzia jak najbardziej warte zakupu.
Małymi krokami, ale do przodu :-)
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu