Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narzędzia budowlane
W pracy mam dokrętaki takie, że potrafią człowieka obrócić więc takie wkrętareczki to dla mnie pestkaSmile
Odpowiedz
Lubin wejdź sobie na stronę RYOBI i przedłuż sobie gwarancję do 3 lat :-) wystarczy tylko zarejestrować sprzęt
Odpowiedz
(25.08.2018, 20:10)Kiczka16 napisał(a): Lubin wejdź sobie na stronę RYOBI i przedłuż sobie gwarancję do 3 lat :-) wystarczy tylko zarejestrować sprzęt

Już to zrobiłem.
Odpowiedz
Lubin, kupowales w necie czy w sklepie stacjonarnym? 1000zl taki zestaw czy więcej?
Odpowiedz
Castorama ma teraz promocje. Wyszło 750 zł
Odpowiedz


Na stronie Castoramy nie było żadnego info o tej promocji? Wybieram nawet Twoją lokalizację Castoramy i nawet tego modelu wkrętarki nie ma .
Odpowiedz
Nie patrzyłem na stronę tylko pojechałem bo chciałem wziąć kilka wkrętarek do ręki aby porównać moc. Brałem pod uwagę jeszcze JCB oraz Dewalt bardzo mocne ale w związku z tym, że Ryobi zrobił promocję to wybór padł na tą firmę. Wkrętarki jeszcze mieli ale dokrętak wziąłem ostatni.
Odpowiedz
Potwierdzam, ta wkrętarka z dwoma bateriami RCD18-242S była w Castoramie za 498zł, kod produktu to 215050. Po zadzwonieniu dostałem info, że jest tylko już jedna sztuka i więcej już nie ma. Cena jest mega spoko jak na taki zestaw, bo sama bateria 4Ah na alledrogo to 283zł. 2Ah to 173zł.
Odpowiedz
Byłem dziś w castoramie po materiały na jutro i już je wyprzedali.
Odpowiedz
w tej cenie masz tez zestaw stanleya z 2x 2ah bateriami. Na A jest dostepne
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu