Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narzędzia budowlane
Też polecam wkretarkę z Lidla Parkside.
Kupiłem za 199 zł.
Całe szalunki fundamentów, wieniec - bez problemu.
Ładnych kilka godzin intensywnego wkręcania wytrzymuje. W razie problemu - przerwa na obiad i po godzinie jest naładowana Wink
Odpowiedz
Ten model 20v ?
Odpowiedz
Na to wychodzi.
Nie znam się na elektronarzędziach, ale sprawdziłem i faktycznie 20V.
Kupno było nieświadome, ale wybór trafiony Wink

Warto dokupić końcówkę na magnes za kilkanaście złotych. I twardsze bity.

Mocowałem do niej wiertła podczas szalowania.
Udaru raczej nie ma w niej.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Nie robię tutaj żadnej reklamy, ale jak chcesz w miarę przyzwoitą wkrętarkę to polecam stanleya fatmax 18v. Używam od początku budowy i naprawdę daję radę. cena około 500zl z dwiema bateriami. Nie kupuj żadnych z biedronki czy też innych dyskontów za 200zl bo to nie ma sensu.
Odpowiedz
i jak się nie mylę ostatnio można było kupić też samą baterię kosztowała bodajże 79zl jak dobrze pamiętam a na allegro można kupić nawet większe pojemności
Odpowiedz


Miałem taką. Przy wkręcaniu wkręta w twarda deske poszedł dym i tyle się napracowałem.
Odpowiedz
(24.08.2018, 20:25)Lubin napisał(a): Miałem taką. Przy wkręcaniu wkręta w twarda deske poszedł dym i tyle się napracowałem.

Piszesz o Parkside z Lidla?
Odniosłeś do sklepu?
Pewnie bez problemu oddali kasę?

Moja żona od kilku lat w ten sposób wymienia żelazka. Psują się przed uplywem gwarancji, niesie do sklepu dostaje kasę bez mrugnięcia okiem i kupuje nastepne z gwarancjąna rok-dwa Wink
Odpowiedz
Z czystym sumieniem mogę polecić Stanelya fatmaxa (ale nie wersje marketowe ponieważ są trochę słabsze w parametrach) 18V 2,0 mam wkrętarkę i zakrętarkę i nie mogę złego słowa powiedzieć. Mam również kupioną lidlowską wkrętarkę jako drugą (praca w 2 osoby) o której piszecie poza tym że jest dosyć ciężka to za te pieniądze dla mnie ok do dzisiaj działa jak należy.
Odpowiedz
Wybór padł na wielozadaniowe cwaniaczki. Po wstępnych testach jestem zadowolony.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
o niezłe tylko uważaj bo 50NM to dużo przy pracy bez dodatkowego uchwytu na drugą rękę, można sobie zrobić kuku w nadgarstku ja gorszym sprzętem załatwiłem i nadgarstek i przekładnie we wkrętarce haha
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu