Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta w Szczepidle, płyta na komin, aktualny stan. 28.12.2016
#51
Hubert a jak z ceną okien? Ty masz chyba jedno więcej? Jaki był koszt ogólny? Montaż zwykły na pianę?
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#52
Hej

Czy mógłbyś wstawić jakieś zdjęcia, jak obecnie wygląda domek i jak stoicie z robotą? Będę wdzięczna Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#53
(26.01.2017, 13:09)martan napisał(a): Hej

Czy mógłbyś wstawić jakieś zdjęcia, jak obecnie wygląda domek i jak stoicie z robotą? Będę wdzięczna Smile

Pozdrawiam

Ja myslke ze fajnie by było jakby Łukasz z kamerka podjechal do Huberta i raz kompleksowo opowiedział w tym stanie co teraz, i o róznych rozwiazaniach i patentach własciciela, mnie ciekawi rozkłąd pomieszczen , i jak zrobił Hubert podbitke, jak okna sie prezentuja, Centralne itp, po wylewkach i tynkach pomieszczenia napewno wygladaja inaczej
Odpowiedz
#54
Byłem z żoną u Pana Huberta i musimy stwierdzić że, dom wygląda super, utwierdziło to nas w przekonaniu że chcemy ten dom budować. Kupiliśmy już projekt i organizujemy dokumentacje. Jak dla nas większe okna w domu są dobrym rozwiązaniem, mieszkanie wydaję się większe i jaśniejsze. Dom robi wrażenie
Odpowiedz
#55
(26.01.2017, 13:40)wesolowski napisał(a):
(26.01.2017, 13:09)martan napisał(a): Hej

Czy mógłbyś wstawić jakieś zdjęcia, jak obecnie wygląda domek i jak stoicie z robotą? Będę wdzięczna Smile

Pozdrawiam

Ja myslke ze fajnie by było jakby Łukasz z kamerka podjechal do Huberta i raz kompleksowo opowiedział w tym stanie co teraz, i o róznych rozwiazaniach i patentach własciciela, mnie ciekawi rozkłąd pomieszczen , i jak zrobił Hubert podbitke, jak okna sie prezentuja, Centralne itp, po wylewkach i tynkach pomieszczenia napewno wygladaja inaczej

Było by super Smile
Odpowiedz


#56
Fajnie by było, ale może na etapie wykańczania nie każdy już chce pokazywać co i jak ma w domu.
Czasy są jakie są.
Odpowiedz
#57
(25.01.2017, 02:30)maciej87 napisał(a): Hubert a jak z ceną okien? Ty masz chyba jedno więcej? Jaki był koszt ogólny? Montaż zwykły na pianę?

hej,
okna mnie wyniosly 13,5tys. sa powiekszone do 150 x 200, a tarasowe 210 x 230. kotlownia i lazienka bez zmian. rowniez ilosc okien sie nie zmienila...
pozdrawiam

(26.01.2017, 13:40)wesolowski napisał(a):
(26.01.2017, 13:09)martan napisał(a): Hej

Czy mógłbyś wstawić jakieś zdjęcia, jak obecnie wygląda domek i jak stoicie z robotą? Będę wdzięczna Smile

Pozdrawiam

Ja myslke ze fajnie by było jakby Łukasz z kamerka podjechal do Huberta i raz kompleksowo opowiedział w tym stanie co teraz, i o róznych rozwiazaniach i patentach własciciela, mnie ciekawi rozkłąd pomieszczen , i jak zrobił Hubert podbitke, jak okna sie prezentuja, Centralne itp, po wylewkach i tynkach pomieszczenia napewno wygladaja inaczej

hej, pewnie ze fajnie byłoby widziec łukasza z kamerka Smile . jestesmy w stałym kontakcie, wisimy na telefonie, ale czas nie pozwala Mu na wyjazdy. kazdy dzien jest cenny....
wydaje mi sie, ze wszystkie rozwiazania sa gdzies na forum w poszczegolnych działach. wiem, jest tego duzo zeby przejrzec. jakichs szczegolnych rozwiazan czy patentow  nie robilismy. zadnych rzeczy wyskokowych nie ma. rozklad pomieszczen rowniez gdzies byl ujety kilka razy. podbitki jeszcze nie ma, kotlownia, tynki, posadzki etc, sa na zdjeciach...
pozdrawiam

(27.01.2017, 13:44)Martyna napisał(a): Fajnie by było, ale może na etapie wykańczania nie każdy już chce pokazywać co i jak ma w domu.
Czasy są jakie są.

hej, sorry ze dopiero teraz sie odzywam. w tygodniu nie wyrabiam  Confused
chciałem Ci wysłac zdjecie wentylacji, ale zbyt duzy plik. puszcze na maila jak moge, ok?
a wykonczeniowka bedzie do wgladu, spoko. wiem, ze nie wszyscy chca sie dzielic i upubliczniac swoje pomysły. dopoki nie bede miał jakichs nieprzyjemnych komentarzy, to bede wrzucał wszystko jak idzie. w teej chwili walczymy z łazienka i wc, w srodku graciarnia nie z tej ziemi, dlatego tez czekam az sie to wszystko skonczy. poza tym zdjecia sa zdyt duze i nie wchodza jako załaczniki. nie mam czasu na przerobke...
postaram sie jednak cos tam zamiescic...
tymczasem... Smile
Odpowiedz
#58
Cena z montażem i roletami na gotowi? Jeśli to nie tajemnica to od razu podaj gdzie
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#59
witam od razu podpinam się do tematu okien : cena okien z roletami i montażem czy bez rolet. i jaka to dachówka firma i kolor bo nie mogę znależć
Odpowiedz
#60
(23.01.2018, 10:54)tomi99 napisał(a): witam od razu podpinam się do tematu okien : cena okien z roletami i montażem czy bez rolet. i jaka to dachówka firma i kolor bo nie mogę znależć

Witam. Parę postów wyżej Hubert napisał o cenie okien ale niestety ceny te na dzień dzisiejszy będą mocno nieaktualna gdyż od ostatniego posta minął ponad rok.
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu