Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Budowy - miejscowość Wąsowo
#91
(13.07.2018, 23:09)Artur_A napisał(a): sufity są podwieszone do wiązarów czy są stelaże do ścian tylko?

No bez jaj, muszą być podwieszone stelaże do wiązarów, jak sobie to bez podwieszenia wyobrażasz?
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#92
w mniejszych pomieszczeniach przecież spokojnie by wystarczyło stelaż do ścian wtedy łatwiej wełne kłaść ciekaw jestem jak tu zrobione
Odpowiedz
#93
(14.07.2018, 12:17)Artur_A napisał(a): w mniejszych pomieszczeniach przecież spokojnie by wystarczyło stelaż do ścian wtedy łatwiej wełne kłaść ciekaw jestem jak tu zrobione

Tak ulozyc mozna wszystko jak mowisz, tylko potem nie pisz ze ci sufit pracuje jak ktos trzaska drzwiami wejsciowymi albo plyty ci ciagle pekaja.
Odpowiedz
#94
(14.07.2018, 12:26)spedek1 napisał(a):
(14.07.2018, 12:17)Artur_A napisał(a): w mniejszych pomieszczeniach przecież spokojnie by wystarczyło stelaż do ścian wtedy łatwiej wełne kłaść ciekaw jestem jak tu zrobione

Tak ulozyc mozna wszystko jak mowisz, tylko potem nie pisz ze ci sufit pracuje jak ktos trzaska drzwiami wejsciowymi albo plyty ci ciagle pekaja.

Albo sufit spadł  Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#95
Nie na wszystkim trzeba się znać to oczywiste Smile  Obczaj jak jeden z forumowiczów wykonał taki sufit i z pewnością dużo Ci to wyjaśni.  http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-480.html
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz


#96
no tutaj ok tylko żę więcej wtedy roboty z działówkami i pewnie słabszsa izolacja akustyczna
Odpowiedz
#97
Czas na łazienki :Smile

Murek od prysznica postanowiliśmy do połowy wyburzyć i na to miejsce przyjdzie szyba, ponieważ wg. nas za dużo światła zabierał 


   

   

   

   

   

Heart Big Grin
   

   
Odpowiedz
#98
Oooooooo panie !!! Aż miło popatrzeć Smile Fajna kolorystyka muszę przyznać, spokojne odcienie przełamane mozaiką Smile Jaka wanna w planach - wolnostojąca czy narożna ?
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#99
Dobry pomysł z tym przeszkleniem ścianki prysznica, pełna ściana przypomina mi trochę stare rozwiązanie jak w zakładach pracy z prl-u.
Odpowiedz
Hejka, milo popatrzeć jak domek rośnie...
Mam pytanko odnośnie pieca - jakiej firmy i jakiej mocy wybraliście?
Widzę, że piec jest bardzo blisko ściany - czy to znaczy że czopuch jest z boku pieca? 
Drążę temat, bo gdzie nie pytam to kotły 5-klasy mają czopuch z tyłu ewentualnie od góry, a właśnie pasowało by mi podłączenie do komina z boku... 
Pozdrawiam
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu