Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Budowy - miejscowość Wąsowo
#51
w jaki sposob udało wam sie pozbyc słupów zelbetowych ?
Odpowiedz
#52
(24.03.2017, 01:11)wesolowski napisał(a): w jaki sposob udało wam sie pozbyc słupów zelbetowych ?

Słupy żelbetonowe nie są koniecznością przy standardowych rozmiarach okien. Gdybyśmy chcieli jakies dużo większe okno wstawić wtedy słupy by zostały.
Odpowiedz
#53
Jaka cena u Burkietowicza ?
Odpowiedz
#54
(24.03.2017, 16:05)enter17 napisał(a): Jaka cena u Burkietowicza ?

19170zł brutto
Odpowiedz
#55
Witam ile mniej wiecej wyszło wam do tego stanu pozdrawiam super robora
Odpowiedz


#56
jaki aktualnie koszt inwestycji?? nie ukrywam, że mam niedaleko i chętnie podjadę-kiedy mogę zastać na budowie?
Odpowiedz
#57
(17.05.2017, 16:19)hana13 napisał(a): jaki aktualnie koszt inwestycji?? nie ukrywam, że mam niedaleko i chętnie podjadę-kiedy mogę zastać na budowie?

Aktualny koszt ze wszystkimi papierami, pozwoleniami, kosztami zwiazanymi z kredytem to 84851,14zł nie wliczając działki. 

Wieczorkiem wstawie aktualne zdjęcia, bo w tej cenie są kominy i okna których nie widać na poprzednich zdjęciach. 

Proszę napisać w prywatnej wiadomości i zapraszam do odwiedzin Smile
Odpowiedz
#58
Ile za usługi wszelakie ?
Odpowiedz
#59
Music 

  1. W sobote wybralem sie do wasowa poszukiwaniu tego projektu wspólnie z rodzinką.  Nasze poszukiwania jednkak skończyły sie poraszka przy zawracaniu malo nie doszło do tragedii auto skasowane wazne ze nikou nic sie nie stalo.zamiast kupić projekt zaplacimy mechanikowi Undecided


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#60
(16.07.2017, 22:06)deeropolskie napisał(a): SADZE ZE NAPRAWA BEDZIE KOSZTOWAC WIECEJ NIZ PROJEKT. ALE TAK JAK MOWISZ NAJWAZNIEJSZE ZE NIKOMU NIC SIE NIE STALO. A AUTO SIE ZROBI BEDZIE NIE BITE ...

4300zł z malowaniem i szybko sprzedać
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu