Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Sieradz.
Schowanko wyszło super Smile
Odpowiedz
(01.12.2017, 12:50)Marcin1978 napisał(a): Zabudowa zlecona - ten sam stolarz co resztę mebli (kuchnia, łązienka, WC i Szafa w korytarzu).
Cena 800-1000 - przy całości zamówienia mam nadzieje że wytargam tą niższą Wink 


z tyłu jest płyta biała meblowa (taka cienka) - całość składa się jakby z szafy zabudowanej i nadstawek do góry. Jak ktoś nie ma parcia na kominek to ta przestrzeń jest zbawienna.


Pokarzę jeszcze wynik pierwszego czyszczenia pieca. Bezobsługowość codzienna sprawia, że zapomniałem o tym przy piecu na pellet. Na fotce efekt z około 2 m-cy palenia.

A jaka średnicę komina dałeś do pieca  pelet?
Odpowiedz
No myślę, że nie tylko ja czekam na więcej fot!! Big Grin
Fajny schowek Smile
Odpowiedz
Komin zgodnie z projektem 200 do peletu mógł byc mniejszy ale oszczedność znikoma a nie wiem czym bede palił w przyszłości.
Odpowiedz
(01.12.2017, 21:21)Marcin1978 napisał(a): Komin zgodnie z projektem 200 do peletu mógł byc mniejszy ale oszczedność znikoma a nie wiem czym bede palił w przyszłości.

Aha bo ja rozwazalam pelet ale według producenta komin powinien mieć mniejsza średnicę. 
I aby też spalanie tylko ok a nie więcej w. komin szło.
Odpowiedz


(01.12.2017, 21:36)Martyna napisał(a):
(01.12.2017, 21:21)Marcin1978 napisał(a): Komin zgodnie z projektem 200 do peletu mógł byc mniejszy ale oszczedność znikoma a nie wiem czym bede palił w przyszłości.

Aha bo ja rozwazalam pelet ale według producenta komin powinien mieć mniejsza średnicę. 
I aby też spalanie tylko ok a nie więcej w. komin szło.

spokojnie za wiele ci nie pójdzie w komin. "Dzięki nowoczesnej, trzyciągowej konstrukcji wymiennika charakteryzują się one niską temperaturą spalin oraz wysoką sprawnością spalania." 

Komin zaraz za piecem spokojnie ręką można dotykać, tam już jest bardzo niska temperatura - jak na kocioł  Big Grin

Pozostało jeszcze kilka detali ale całość już jest prawie gotowa  Smile


Załączone pliki
.jpg   kuch2.jpg (Rozmiar: 56.79 KB / Pobrań: 3,122)
.jpg   kuch3.jpg (Rozmiar: 67.03 KB / Pobrań: 3,051)
.jpg   kuch4.jpg (Rozmiar: 91.03 KB / Pobrań: 3,049)
.jpg   wc.jpg (Rozmiar: 62.78 KB / Pobrań: 3,047)
.jpg   łaz.jpg (Rozmiar: 74.59 KB / Pobrań: 3,044)
.jpg   łaz2.jpg (Rozmiar: 85.28 KB / Pobrań: 3,044)
Odpowiedz
Kolejny domek urządzony.
Widzę rezygnację z wanny?
Bardzo ładna kuchnia I łazienka.
Odpowiedz
Dom piękny. Śledziłem od dłuższego czasu tutaj na forum. Przypadkiem udało mi się w nim być jako ten młodszy montażysta mebli. Smile Wyszło świetnie. Teraz jestem pewien że lepiej budować niż mieszkać w bloku.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie ogrzewania. Też będę ogrzewał pelletem i mi wyliczyli za całą instalacje CO I CW 33 tys.
W tym z grubszych rzeczy:
-piec Sas- 10,000
-osprzęt kotłowni 5,000
-rozdzielacz 2,000
-wymiwnnik 140l 2 płaszczowy Biawar 800
-robocizna 6,500 za wszystko do białego montażu

Pytania:
-ile ciebie to wszystko kosztowało bo nie mogę wyłapać . piszesz ze 17,000 z robocizną + piec ???
-jaki masz wymiennik ciepła (ile litrów , czy jest wystarczający i jak długo grzeje wodę?)
Odpowiedz
Przy takiej cenie 33 tys będziesz miał wypasiona pompę ciepła nawet może gruntówkę Smile
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu