Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowy domów z projektu Łukasza w województwie lubelskim
#1
Czy są na forum osoby budujące aktualnie dom z projektu Łukasza, które zgodziły by się na przyjazd w jakiś dzień na budowę, żeby zobaczyć jak na żywo wygląda ten budynek? Ewentualnie zakończone budowy

Kilkakrotnie Łukasz mówił w filmach, że nie oddają one realnych wymiarów i zupełnie inaczej wygląda on w rzeczywistości.

Jest kilka założonych tematów, z naszego województwa, ale kontaktu z autorami niestety nie ma żadnego ...
Odpowiedz
#2
Jak się trochę uspokoi z pandemią to nie ma problemu, zapraszam do Nas. Mieszkamy od 15 listopada 2019, więc coś już można powiedzieć. Na pewno nie teraz, chyba że z zewnątrz, a tak to musi się sytuacja z pandemią uspokoić.
Odpowiedz
#3
Możesz powiedzieć co byś zmienił, co byś inaczej zrobił niż w projekcie itd. Ja jutro zasypuje fundamenty to jeszcze jakieś zmiany w kanalizie i wyżej w murach mogę zrobić żebym później się nie wkurzał ?
Odpowiedz
#4
Na pewno bym położył rurę do GWC do rekuperacji, żałuję że tego nie zrobiłem. Na pewno nie żałuj kabli, teraz bym więcej zelektryfikował działkę. Co do samego domu to jak na razie jesteśmy zadowoleni,ja z racji ogrzewania elektrycznego zlikwidowałem kotłownię i powiększyłem pokój przy kotłowni. Dwie łazienki to był super ruch,dodatkowo wcisnąłem prysznic do tej małej i wcale nie jest ciasno. Nie wyprowadziłem sobie wody na zewnątrz przed uzdatniaczem (wodę na zewnątrz mam po uzdatniaczu). Wypuść sobie wejścia/wyjścia na kable do domu.
Odpowiedz
#5
Ogrzewanie elektryczne? Jak to wychodzi cenowo założenie i potem rachunki? Baniak na ciepłą wodę też masz z grzałką elektryczna?. Rury na kable dałem 2 sztuki, w jednej będzie wchodził prąd w drugiej wychodził na działkę ?
Odpowiedz


#6
Ogrzewanie elektryczne w postaci folii grzewczych na zasadzie ogrzewania podczerwienią, zamontowane w suficie. Baniak do CWU z pompą ciepła. Kabel w stronę ogrodu, kabel do bramy na szczęście położyłem od razu, ale nie żałowałbym przy kopaniu tylko bym tego więcej zrobił albo chociaż peszle żeby przeciągnąć kabel.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu