Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gniewczyna Tryniecka, Podkarpacie
#1
Wink 
Witam wszystkich  Smile
Chciałem pochwalić się dwiema inwestycjami jakich się podjęliśmy, jeden z domów jest mój Big Grin . Oba domy mają zmiany dodatkowe takie jak zadaszony taras oraz zadaszone wejście do domu na żelbetonowych słupach oraz jeden dom jest powiększony.  Postanowiłem całą budowę nagrać w formie VLOGA, może kogoś zainteresuje  Wink  Na dzień dzisiejszy mamy już zaszalowany wieniec a filmy publikuje z opóźnieniem ze względu na brak czasu :p  

Odpowiedz
#2
Wrzuć rzuty układów pomieszczen Smile
Odpowiedz
#3
(01.11.2020, 16:21)Dariusz Pe napisał(a): Wrzuć rzuty układów pomieszczen Smile

Proszę Big Grin Mam nadzieje że w miarę coś widać Smile 



[Obrazek: 1a0c1c89d5f058e66fb8bf76071cda8d.jpg]

(08.11.2020, 18:37)Kacperro napisał(a):
(01.11.2020, 16:21)Dariusz Pe napisał(a): Wrzuć rzuty układów pomieszczen Smile

Proszę Big Grin    Mam nadzieje że w miarę coś widać Smile 



[Obrazek: 1a0c1c89d5f058e66fb8bf76071cda8d.jpg]

[img]<a href=[/img][Obrazek: 20201108-172535.jpg]" />
Odpowiedz
#4
Ten pokój w miejscu łazienki z oknem 90 będzie bardzo ciemny.
Odpowiedz
#5
oryginalny układ jest dość średnio praktyczny, wciśnięcie dodatkowego jeszcze pokoju robi się trochę jak w bloku, małe te pomieszczenia + w dalszym ciągu dla mnie wogóle nieakceptowalne wejście do domu koło sypialni. Nie zdajecie sobie chyba sprawy z tego, ale ten projekt daje możliwość szerszej modyfikacji, aby wchodzić normalnie do części salonowej, sypialnie są prywatne , a w tej sytuacji wszyscy goście będą przechodzić i zaglądać do pokoji. Ale to tylko moje priv zdanie, może się nie znam.
Odpowiedz


#6
Znasz /nie znasz każdy robi co lubi, dla mnie wchodzenie wprost do kuchni albo salonu przypomina pokój hotelowy. z amerykańskich filmów..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu