Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka dachówka ?
#1
Co macie na dachu   /

mam takie wyceny

- Brass Tevive z dodatkami + rynny Galeco 22,000 , w drugiej hurtowni ten sam zestaw 17,000.
- Roben Monza Plus komplet + rynny Galeco 18,000
- Bogen Reform 11 + rynny Galeco 21,000

Czy te ceny są w miarę ok , trochę dziwne że różnica w cenie dachówki Brass to 5,000
Odpowiedz
#2
Porównaj jakie masz produkty i w jakiej ilości.
To się dowiesz skąd 5 tys. różnicy.
Odpowiedz
#3
mam bogena, fajna dachowka. Z tych co wymieniles to bogen i brass , robena bym odpuscil
Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o dachówkę Brass Tevive - na wystawie były dwie sztuki , na tym załamaniu półokrągłym były niedomalowane i miały takie jakby pory , sprzedawca twierdził że na dachu tego nie widać , poza tym powłoka wyglądała jakby malowana miała zacieki takie fale .

Bogen widziałem na dachu ładnie się prezentuje , na wystawie żadnych wad nie widziałem .
Cena za całość 21,000 , tylko zapomniałem napisać że mam dach nad tarasem ok. 20m/kw .

Sierżant - gdzie kupowałeś tą ekstra ligę ?
Odpowiedz
#5
Polecam ceramiki z CREATON-a , położyłem już na drugim domu i super, na domzie teraz Creaton Cantus antracyt, barwiona w masie , jako ciekawostka moja przyjechała fabryki w niemczech chodź gdzieś blisko Polski, natomiast mój kumpel wziął ten sam model ale w odcieniu jaśniejszym delikatnie, taki szary, jego przyjechała z niemiec ale z fabryki koło francji , dłużej czekał i najlepsze że jego model nie jest barwiony w masie, co niestety daje minus malowania każdego cięcia, masakra, a jeszcze lepsza jest sytuacja że nie zostałem o tym poinformowany podczas zamawiania gdzie również zastanawiałem się nad tym jaśniejszym odcieniem, ale dla mnie wyszło ok
Odpowiedz


#6
sierzant u mnie nie widać , ale u kumpla przy kominach i przy koszach widać niedomalowane cięte dachówki (rudy kolor), oczywiście na pierwszy rzut oka nie , ale jak się przyjrzysz to już kiepsko. U mnie na szczęście nie ma tego problemu, ja trafiłem na dobrych fachowców także jest git. Ogólnie radzę sprawdzać i wybierać dachówki ceramiczne barwione w masie szczególnie te w kolorze antracytu.
Odpowiedz
#7
sierrzant - jaki konkretnie model posiadasz
Odpowiedz
#8
sierżant, z którego roku wycena ?Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu