Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okolice Rzeszowa
#11
jakie okna wybrałeś ? jaki koszt? w salonie 2,4 x 2,4m ?
Odpowiedz
#12
(20.06.2020, 19:16)aarek1404 napisał(a): jakie okna wybrałeś ? jaki koszt? w salonie 2,4 x 2,4m ?

okna veka. W salonie jest szerokość 2.5m, wysokości nie pamiętam. Chcieliśmy aby było na tym samym poziomie co pozostałe stąd jest wyższe. Koszt to 13200zł
Odpowiedz
#13
Dobrze to wygląda. Jaka jest długość okapu dachu w tej chwili od gołej ściany?
Odpowiedz
#14
Veka to profil na jakim jest wykonane okno a nie marka okien.Czy się mylę?
Odpowiedz
#15
(20.06.2020, 21:35)Bulbulator napisał(a): Dobrze to wygląda. Jaka jest długość okapu dachu w tej chwili od gołej ściany?

100cm

(20.06.2020, 23:37)iwoona6 napisał(a): Veka to profil na jakim jest wykonane okno a nie marka okien.Czy się mylę?

Veka profile, okucia rota. Choć z tego co wiem Veka to marka. Może się mylę. Jeśli się mylę to mnie poprawcie
Odpowiedz


#16
Budowa w miarę ogarnięta, trawa wykoszona Smile. Czekamy teraz na ekipę tynkarzy. Instalacja elektryczna wyniosła nas +/- 6500zł. Wszystkie przewody w ścianach dawaliśmy w peszlach, po suficie poszedł dyt. W kuchni będzie płyta gazowa ale jest też przygotoane pod indukcję "w razie w". Mam też powyprowadzane przewody pod bramę wjazdową, furtkę oraz do garażu.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#17
Ruszyliśmy z tynkami. Tynki tradycyjne cementowo wapienne


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#18
Tynki zakończone. Kolejnym krokiem było rozprowadzenie gazu do kuchni oraz kotłowni. Zrobione jest już również elewacja. Styropian 15cm grafitowy EPS 031. Będzie jeszcze malowane gruntem sylikonowym juz w kolorze, tynku narazie nie nakładamy.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#19
sam robiłeś czy zlecone?
Odpowiedz
#20
Elewację? Zlecona, robiła ta sama ekipa co sso i dach
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu