Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z montażem wc
#1
Witam rozkładam kanalizację do poszczególnych przyborów i zabrałem się za wc podtynkowe no i mam problem z montażem a to dlatego że stelaż ma krótkie nogi brakuje 3cm żeby prawidłowo zamontować na chudziaku i powiedzcie mi jak sobie z tym radzicie na stelażu jest narysowany poziom 100cm od gotowej posadzki wiadomo że cm nie wiele zmieni ale 3 już tak.
Odpowiedz
#2
Postaw na dwóch bloczkach fundamentowych(zamocuj)
I tak zostaw.Zalejesz posadzkę, będzie ok.
Odpowiedz
#3
u mnie też brakowało dlatego robiłem po posadzkach
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#4
Ja to tak na ścianki działowe to tak nie liczę więc chciałem je dobrze zakotwiczyć do chudziaka przynajmniej .Zrobię jak sierżant pisał już mam cztery bloczki i tak schowa się to w styropianie a będę miał mocne podłoże. Chciałem się jeszcze dowiedzieć na temat podłogówki bo muszę szafkę w montować miejsce już mam i tu moje pytanie na ile obwodów dać tą szafkę i podejścia pod rozdzielacz jakiej średnicy rury dawaliście i czy dawaliście te rury w warstwie styropianu czy na chudziaku.
Odpowiedz
#5
Coś się koledze z tą podłogówką miesza.  Smile
Rury do rozdzielacza, tak jak pętle idą na styropianie
i folii aluminiowej.
Ja mam 9 pętli i rury fi 16/2
Odpowiedz


#6
Może źle to napisałem rury do podłogówki to wiem jakie i gdzie się montuje ale chodziło mi średnice rur które idą od samego rozdzielacza co idą do pieca ja myślałem żeby dać pex 32 ale nie jestem pewny.
Odpowiedz
#7
Rura to chyba 25.
U mnie idzie w powietrzu.
Do pieca mam około metra.
Lubię swój dom.  Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#8
Widzę że udało się wepchnąć blisko pieca u mnie jest z tym problem i rozdzielacz musi być w spiżarce i z stamtąd dopiero muszę pociągnąć  rury dlatego pex w moim przypadku było by najprostsze. A że u ciebie jest coś koło 25 to dam pex25 i powinno być.
Odpowiedz
#9
Mój projekt podłogówki też przewiduje rozdzielacz w spiżarni. Zasilanie i powrót z rozdzielacza PEX32.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu