Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bany,skargi, zażalenia, czyli taki mały Hydepark
....Tu piszemy o wszystkim, co nas boli....

fastplayer napisał:

"Napisz na priv to Ci powiem. Chyba , że główny doradca tego forum zaraz mnie zablokuje ale wtedy odezwe się z kolejnego konta, a pozniej kolejnego bo mam ich kilka. Wysłałem w poście tylko link do grupy budujących ten dom gdzie można uzyskać wiele ciekawych informacji a wiekszosc wypowiedzi nie jest kasowana."

.... a większość wypowiedzi nie jest kasowana.
Jakbym słyszał Lubina, ta sama gadka.
A to bardzo ciekawe co mówisz.
Kto skasował ci jakiegokolwiek posta oprócz ciebie ?. (pomijając ten wyżej)
Ty, i  nie patrzyłeś na resztę kolegów. Na nasze wypowiedzi.
Miej na tyle honoru żeby sam usunąć swoje konto.

Lista osuniętych przez ciebie wątków poniżej.

Załączone pliki Miniatury

Adhibe rationem difficultatibus
Odpowiedz
(13.12.2019, 21:49)sierzant napisał(a): ..... a większość wypowiedzi nie jest kasowana.
Jakbym słyszał Lubina, ta sama gadka.
A to bardzo ciekawe co mówisz.
Kto skasował ci jakiegokolwiek posta oprócz ciebie ?. (pomijając ten wyżej)
Ty, i  nie patrzyłeś na resztę kolegów. Na nasze wypowiedzi.
Miej na tyle honoru żeby sam usunąć swoje konto.

Lista osuniętych przez ciebie wątków poniżej.

No właśnie napisałem o tym poście wyżej. Przecież został skasowany. Nie usune tu kont bo to tak samo Twoje forum jak i moje a tym bardziej chciałbym korzystać z Twoich porad budowlanych jako jedynego eksperta tej strony. Jedynego bo inni uciekli gdzie pieprz rośnie.
Odpowiedz
No właśnie kojarzę kolegę fastplayer jako aktywnego członka forum, ale coś mi teraz ilość postów przy miniaturce nie pasowała....

A co do grupy na FB.
Widziałem te gorzkie żale...

A były już użytkownik tego forum Lubin, to szycha na grupie na FB - administrator.

To forum było super, ale faktycznie obumarło. Chyba czasy świetności ma za sobą.

A grupa na FB nigdy mi nie pasowała pod kątem "merytorycznym". Takie kółko wzajemnej adoracji, zero merytoryki, infantylne pytania, w dodatku co kilka dni takie same...

Powtórzę się: Jestem tam tylko ze względu, żeby podejrzeć efekty wykończeniówki, elewacjii. Na tym forum zawsze mi tego brakowało....
Odpowiedz
Chcesz być męczennikiem proszę.
Nie masz argumentów, bierzesz się za obrażanie.
Trudno, forum nie będzie uboższe bez ciebie.
Odpowiedz
(13.12.2019, 21:59)Michał G. napisał(a): No właśnie kojarzę kolegę fastplayer jako aktywnego członka forum, ale coś mi teraz ilość postów przy miniaturce nie pasowała....

A co do grupy na FB.
Widziałem te gorzkie żale...

A były już użytkownik tego forum Lubin, to szycha na grupie na FB - administrator.

To forum było super, ale faktycznie obumarło. Chyba czasy świetności ma za sobą.

A grupa na FB nigdy mi nie pasowała pod kątem "merytorycznym". Takie kółko wzajemnej adoracji, zero merytoryki, infantylne pytania, w dodatku co kilka dni takie same...

Powtórzę się: Jestem tam tylko ze względu, żeby podejrzeć efekty wykończeniówki, elewacjii. Na tym forum zawsze mi tego brakowało....

Wiadomo, że na forum da się utrzymać większy porządek niż na grupie fb (wystarczy wejsc na grupe budowa domu ktorej nie da się już czytać ) Pamietam jak to forum "żyło" tylko pytanie co się stało, że ludzie pousuwali dziennki szybciej niż je założyli ? Jakiś powód tego musi być.

(13.12.2019, 22:04)sierzant napisał(a): Chcesz być męczennikiem proszę.
Nie masz argumentów, bierzesz się za obrażanie.
Trudno, forum nie będzie uboższe bez ciebie.

Przecież ja nikogo jeszcze nie obraziłem... co Ty sobie wmawiasz?
Odpowiedz

Sporo osób skarżyło się na "wścibskość".
Niezapowiedziane wizyty na budowie itp.

Prowadząc dziennik budowy w jakiś sposób obnaża się swoją prywatność.
Wiele osób po czasie zaczyna rozumieć płynące z tego niedogodności.

Najpewniej dlatego usunęli dzienniki.

Ja prowadziłem sumiennie swój dziennik.
Ale założenia miałem takie, że nie podaję dokładnej lokalizacji i nie pokazuję wykończeniówki.
Drugie w większości się udało.
A lokalizacja dla niektórych nie jest już tajemnicą. Gdzieś przy okazji wypatrzyli go z drogi Smile
Odpowiedz
(13.12.2019, 22:12)Michał G. napisał(a): Sporo osób skarżyło się na "wścibskość".
Niezapowiedziane wizyty na budowie itp.

Prowadząc dziennik budowy w jakiś sposób obnaża się swoją prywatność.
Wiele osób po czasie zaczyna rozumieć płynące z tego niedogodności.

Najpewniej dlatego usunęli dzienniki.

Ja prowadziłem sumiennie swój dziennik.
Ale założenia miałem takie, że nie podaję dokładnej lokalizacji i nie pokazuję wykończeniówki.
Drugie w większości się udało.
A lokalizacja dla niektórych nie jest już tajemnicą. Gdzieś przy okazji wypatrzyli go z drogi Smile

Trudno nie zauważyć tego domu. Sam miałem niezapowiedziane wizyty mimo, że dziennika na forum nie miałem.
Odpowiedz
Napisz uczciwie dlaczego usunąłeś te watki.
Odpowiedz
(13.12.2019, 22:15)sierzant napisał(a): Napisz uczciwie dlaczego usunąłeś te watki.

Ja nic nie usuwałem. Moje wątki zniknęły razem z moimi wypowiedziami. Nie wiem kto usunął.
Odpowiedz
Ok. nie będę tego sprawdzał. Ja ich nie usunąłem.
Nie masz nic przeciwko temu żeby wróciły na forum ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu