Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Halickie .
#21
stęple co idą na słupki można od dołu dysperbitem pomalować to tak szybko nie zgniją...
Odpowiedz
#22
Mam nadzieję że zanim zgniją, to dom będzie stał i już ogrodzenie właściwe powstanie   Big Grin , a tak w tajemnicy to pomazalem przepalem.  Sick Rolleyes
Odpowiedz
#23
Jak postępy? Ja na razie jestem na etapie adaptacji więc do wbicia szpadla jeszcze dużo czasu..
Odpowiedz
#24
Właśnie, pochwal się jak idzie ? Kto Ci robił adaptację projektu i jaki koszt ? Też się przymierzam do projektu Big Grin
Odpowiedz
#25
witam wszystkich , no niestety warunki zabudowy miały być w połowie stycznia ,dostałem 24 luty, tak więc na razie lipa , dopiero za tydzień idę z projektami do biura robić adaptację , tak więc potem wrzucę jakieś info

jedyne co w między czasie to zamówiłem parę ton gruzobetonu na podjazd i rozplantowałem, bo już dwa razy wyjazd z działki zajął mi dwie godziny jak się zapadłem i zakopałem w łąkowym błotku

        trochę zmieniamy rozmieszczenie i wymiary pomieszczeń ,
Odpowiedz


#26
Z jakiego biura będziesz korzystał odnośnie adaptacji ? Masz już jakieś rozeznanie gdzie warto się udać i jak to wygląda cenowo ?
Odpowiedz
#27
Pierwsze podejście zrobię do biura gamma , jak będzie ok i w miarę się dogadamy to nie szukam dalej,

Karol20 z tematu okolice Białegostoku , tam robił i pisał że ok.
Odpowiedz
#28
Witam wszystkich , w końcu poszedł projekt do adaptacji , biuro gamma jak podałem
Odpowiedz
#29
Przekazałem im swój swój pomysł, projekt parteru bez problemu go adaptują , tylko coś z fondamentami im się nie podoba , coś wspominają o wieńcu nad fundamentem. Mogą to podważyć według projektu oryginalnego .
Odpowiedz
#30
Jaki koszt adaptacji ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu