Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Halickie .
drut oporowy czy coś innego? jezeli drut oporowy to jaki? tez muszę zrobić taką maszynkę bo czeka mnie ukladanie stryo na podłodze;p
Odpowiedz
drut oporowy i sprężyna z allegro , bo w białym nie znalazłem , teraz wiem że można kupić na nowo-warszawskiej w sklepie elektronicznym drut 6 lub 8 ,ja zamówiłem 8 ale jest za sztywny i nie da się go naciągnąć, teraz bym wybrał 6
Odpowiedz
drut 6 , sprężyny są w LEROY , 2 prowadnice meblowe, trochę płyty osb, prostownik 24 v, bez tej maszynki nie wyobrażam sobie układania styro na podłodze. kup więcej drutu bo często się przepala
Odpowiedz
Klejenie xps idzie powoli bo samemu , to przynieść to przyciąć i ciągle łazić, ale idzie do przodu
Odpowiedz
izolacja skończona, xps i folia kubełkowa, był wczoraj koparkowy zrobić zasyp z zewnątrz i po godzinie zwątpił tak grząsko, tak więc lipa trzeba czekać , w środku zostało pomalować na drugi raz i zamontować aroty i rurę do wody.
Odpowiedz


no i ciągle bieda z zasypem jak nie pogoda , glina itp. to sprawy domowe . wczoraj sam wypożyczyłem minikoparkę i trochę walczyłem . teraz zasypać środek zostało, ale i to nie takie proste dzwoniłem to paru firm ,to nie mają terminów to tylko patelnia a nie wjedzie , to 570zł chcą za 25t trochę za bogato,  tak więc szukam
Odpowiedz
570zł za 25t za bogato? Daj namiary gdzie tak tanio.
Odpowiedz
(03.12.2020, 13:43)Bulbulator napisał(a): 570zł za 25t za bogato? Daj namiary gdzie tak tanio.
kolega Bulbulator też buduje ?
Odpowiedz
Ruszam na wiosnę, 15km obok.
Odpowiedz
(04.12.2020, 09:47)Bulbulator napisał(a): Ruszam na wiosnę, 15km obok.

super powodzenia, dzisiaj ma dzwonić gość od piasku może się uda dorwać za ok 450 za wywrotkę 3 ośkę, to dam znać, z tego co mówią największy wpływ na cenę ma odległość , tak więc trzeba szukać najbliżej budowy i jak wjedzie patelnia to brać dużego też cena inna wychodzi, tak więc dzwonić pytać szukać i szybka decyzja.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu