Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Halickie .
Szalunki gotowe , na sobotę zamówiony beton


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Zalane bez większych przygód.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Rozszalowane , czas na fugowanie i izolacja plan na najbliższe dni. Płyty OSB odzyskane w 100% , folia się  sprawdziła.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Profesjonalnie to wygląda, szacunek za to bo Budowa samemu to ciężka praca, powodzenia i wytrwałości! Big Grin
Odpowiedz
Super wyszło. Robisz sam czy ktoś Ci pomaga? Dobrze by było to zasypać przed mrozami.
Odpowiedz


Dzięki za miłe słowo.
Wszystkie prace robię sam biorę żonę gdy coś mierzę, i kolesia gdy leje beton z gruchy ,a po za tym wszystko w pojedynkę.

Dzisiaj korzystając ze święta, robiłem od 8 do 14 , dużo lepiej niż po pracy. Fugowalem i zagruntowalem ściany zewnętrzne dysperbitem . I w między czasie konstruuje maszynkę do cięcia styropianu.

Bloczki nasiąknięte od wieńca , więc na razie środek zostawiam na parę dni niech schnie. I zajmę się ścianami zewnętrznymi na gotowo, dwie warstwy dysperbitu styrodur i folia kubełkowe , obsypie do połowy i potem środek . Taki plan, a jak wyjdzie ??? Zobaczymy.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Niewiem jak u ciebie z pogoda, ale ja żałuję że malowałem dysperbitem, po 2 tygodniach dopiero jako tako wyschlo i malowałem 2 raz i teraz po następnym tygodniu przyklejam XPSa na niedokonca wyschniętą 2 warstwę bo już się wkurzyłem ze tyle czasu straciłem ?
Odpowiedz
Dzisiaj cały dzień pada, zrobiłem daszek z desek , łat i foli i poleciałem z pierwszą warstwą dysperbitu na zagruntowana ścianę oby ochroniło .


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Wczoraj druga dzisiaj trzecia warstwa, i przeprowadzona rura od wody .


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Dzisiaj przykręcane bednarki, przywieźli xps, test maszynki do cięcia i parę płyt przyklejone.

Koszt maszynki jakieś 40 zł, zasilacz od laptopa zapożyczony z domu .reszta to jakieś stare graty od lampek
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu