Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Garaż - zamówienie
#1
Pod dłuższych namysłach (po obejrzeniu chyba wszystkich filmików na YT) postanowiłem kupić poradnik budowy garażu 35m2 – Pana Łukasza (domza150tys.pl) w ramach konkursu mikołajkowego.
 
Oglądając filmiki z budowy domów, budowy garażu itp. miałem wrażenie (byłem o tym przekonany, że Pan Łukasz podchodzi do sprawy poważnie i tu się myliłem Sad
 
  1. Nazwisko na liście konkursowej albo napisane z błędem albo mnie nie było – trudno zależało mi na poradniku a nie na konkursie
  2. Dostęp do filmików otrzymałem dopiero w poniedziałek późnym wieczorem (a to chyba prosta sprawa dodać klienta do grupy i nie trzeba alpejskich kombinacji) - przelew za poradnik został zrobiony od razu po zakupie i pieniążki były pewnie następnego dnia ... a co do Filmików mają albo jakieś ograniczenie na liczbę oglądania albo po prostu ja mam za stary komputerek
  3. W pakiecie z poradnikiem miał być również dostęp do forum – dział budowa garażu 35m2 (niestety go do dnia dzisiejszego nie otrzymałem – wyskakuje komunikat „podaj hasło”
 
Rozumiem, że może być dużo roboty na budowie, dużo zamówień poradnika, bo było ich, ponad 100, że wychodzą nowe nieplanowane akcje typu zepsuty quad, nowa ogłaszana już świąteczna promocja na projekt domu itp., Ale szanujmy siebie nawzajem i swój czas.

Jeżeli wymagamy od innych osób, firm, aby do klienta podchodziły poważnie – wymagajmy również od siebie!
Odpowiedz
#2
Dobrze wiedzieć Smile
Osobiście zastanawiałem się czy warto zainwestować...
Odpowiedz
#3
Ja zainwestowałem i zakupiłem poradnik – zamierzam postawić sobie taki 35 metrowy garaż o ile otrzymam (dojdzie) do mnie poradnik i otrzymam dostęp do materiałów na forum, :/ bo na razie cisza … Ogólnie zawiodłem się – miałem nadzieję, że wszystko pójdzie szybko, sprawnie itp., ale jak na razie wszystko idzie zupełnie inaczej. Ciekawy jestem czy tylko ja mam takie przygody z zamówionym poradnikiem czy jest więcej takich osób? Forum widzę, że powoli upada, coraz mniej nowych wiadomości, dyskusji itp.
Odpowiedz
#4
Hmm zareagować na co? Czy coś źle napisałem? Napisałem jakąś nie prawdę?
Odpowiedz
#5
Sierżant edytował post kolegi fastplayer.
Prawdopodobnie usunął całą jego treść i zostawił swój komentarz do tej usuniętej treści.
Więc to raczej nie do Ciebie się odnosi kolego PiotrekLub Wink
Odpowiedz


#6
Aaa okej Smile bo już myślałem że czymś podpadlem
Odpowiedz
#7
Było tak, jak prawi Michał.
No to się teraz przyznaj Piotrze, czym podpadłeś ? Smile
Odpowiedz
#8
Ja nikomu nie podpadlem Smile raczej się zawiodłem na firmie Dom za 150 tysięcy z tym poradnikiem. Trudno więcej nie kupię i przestaje być stałym widzem Pana Łukasza.

PS: Ciekawy jestem co kolega napisał, że został poprawiony xd
Odpowiedz
#9
Temat tego wątku był zupełnie inny. Panowie idziecie w złą stronę Smile ja wyraziłem swoją opinię na temat zamówienia u Pana Łukasza poradnika - uważam że zamówienie nie zostało zrealizowane w 100% ponieważ nie dostałem dostępu do forum na którym miały być modele garażu, szczegółowe kosztorysy itp.
Odpowiedz
#10
Piotrze sorry, ale nawarstwiło się, jak mogę ci pomóc w sprawie.
Niestety ja też nie mam do niego dostępu.
Pisałeś na pw .do Łukasza ?
Chcesz do niego zadzwonić ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu