Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozplanowanie pomieszczeń.
Hej
Zastanów się nad tym by łazienkę 9 ograniczyć do WC (skrócić) i przesunąć "w prawo" wiatrołap
Wówczas poszerza się pomieszczenie gospodarcze w którym możesz mieć ową pralkę...
Odpowiedz
Pokombinowałem jeszcze trochę i myślę, że udało się wyeliminować główne wady mojego poprzedniego rozmieszczenia. Wielkość budynku tym razem zgodna z oryginałem.
   
Odpowiedz
Tomek mi się podoba.  Smile
Odpowiedz
(14.05.2019, 16:01)sierzant napisał(a): Tomek mi się podoba.  Smile

A nie masz swojej kobiety? Smile
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
Big Grin hehe
Odpowiedz


Witam Wszystkich,
w załączniku dołączam moją propozycję :
  1. dom powiększony po obrysie o 1 metr po dłuższej ścianie 
  2. zwiększenie części salonowej 
  3. powiększenie o 35 cm pokojów + sypialnia
  4. kominek docelowo zlicowany ze ścianą (nie będzie obudowa wystawać)
  5. likwidacja spiżarni
  6. powiększenie małej łazienki , wstawienie prysznica
czekam na wasze sugestie oczywiście i proszę o komentowanie i podanie szczegółów czy ktoś już poszerzał dom o metr lub inny wymiar, będę wdzięczny ponieważ mocno zastanawiam się nad poszerzeniem, pytanie jakie to są koszty dodatkowe?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
(20.05.2019, 12:36)adiLBN napisał(a): czekam na wasze sugestie oczywiście i proszę o komentowanie i podanie szczegółów czy ktoś już poszerzał dom o metr lub inny wymiar, będę wdzięczny ponieważ mocno zastanawiam się nad poszerzeniem, pytanie jakie to są koszty dodatkowe?

To zależy od projektanta, ale u mnie chcieli na tyle dużo za adaptację tego projektu i poszerzenie domu, że mi się praktycznie nie opłacało (taniej wyszedł projekt indywidualny).
Odpowiedz
Dwie osobne pełniwypozażone łazienki z ubikacjami to chyba najbardziej funkcjonalne rozwiązanie. Koszt nieduzy a pełna funkcjonalność
Odpowiedz
Wink 
Wstawiam mój układ pomieszczeń, wg. którego planuję postawić ten dom.
Główne zmiany:
- cały układ  Big Grin
- likwidacja jednego komina (ze względu na gaz)
- główne okno tarasowe 300/240
- okno przy jadalni 180/240

Poproszę o uwagi  Smile

   
Odpowiedz
Tych kominów (wentylacyjnych) i tak musisz mieć więcej - łazienka, WC etc.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości
  
Menu