Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam realizacji projektu Łukasza. Bielsko-Biała okolice
#1
Witam wszystkich! Razem z narzeczoną
planujemy zakup projektu od Łukasza oraz budowę domku! Lecz najpierw chcielibyśmy zobaczyć jak wygląda dom  na żywo.i teraz  pytanie (prośba) czy ktoś z was kto już wybudował dom z okolic Bielska Białej, Tychy,okolice  byłby tak mily i pozwolił by go obejrzeć ?z góry dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Jeżeli Olkusz to dla Was nie problem, to zapraszam.
Odpowiedz
#3
Witam! Dziękuję za zaproszenie do Olkusza jak najbardziej podjedziemy.prosze o kontakt 506845986
Odpowiedz
#4
Poszło na priv
Odpowiedz
#5
Witam, odgrzeje temat trochę. Podobnie jak kolega Sławomir szukam kogoś z Bielska, Cieszyna lub okolic kto był by tak miły i pozwolił zobaczyć na żywo domek z projektu "dom za 150tys"
Bardzo bym prosił o kontakt.
Odpowiedz


#6
(13.06.2020, 08:54)Croll napisał(a): Witam, odgrzeje temat trochę. Podobnie jak kolega Sławomir szukam kogoś z Bielska, Cieszyna lub okolic kto był by tak miły i pozwolił zobaczyć na żywo domek z projektu "dom za 150tys"
Bardzo bym prosił o kontakt.

Witam kolegę Croll 
Rok temu o tej porze byłem w tej samej sytuacji jak dziś ty?
Szukałem na forum realizacji domku w okolicach Bielska aby móc zobaczyć jak to wygląda na żywo i podjąć decyzję czy kupić projekt od Łukasz 
I z pomocą przyszedł kolegaRafalik z Olkusz który pisal na forum ze zaprasza aby można było  zobaczyć dom, 
Byłem, zobaczylem i domek sie spodobał  
Finalnie zakupiłem projekt  i na chwilę obecną kończę etap stanu zero
Chętnie bym Cię zaprosił abyś mógł zobaczyć ale narazie właściwie nic nie widać oprucz bloczków które wyrastają z ziemi.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu