Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi wejściowe
#11
Ładne ale drogie większość będzie szukać czegoś tańszego, prawie 8k z vatem to sporo jak na dom za 150k
Ja chyba wole metalowe nie wiem czy drewno po kilku latach będzie trzymać wymiary (śnieg, deszcz słońce zrobi swoje)
Odpowiedz
#12
(24.09.2017, 15:28)aarek1404 napisał(a): Ładne ale drogie większość będzie szukać czegoś tańszego, prawie 8k z vatem to sporo jak na dom za 150k
Ja chyba wole metalowe nie wiem czy drewno po kilku latach będzie trzymać wymiary (śnieg, deszcz słońce zrobi swoje)

Jest to klejonka i jest O wiele bardziej wytrzymała niż drZwi z litego drewna.

Obserwowałem już wielokrotnie i przy okapie 80 cm + rynna od gotowej ocieplone ściany jest wystarczające aby na drZwi nie padał deszcz no chyba że wiadomo zacina bezpośrednio od strony drZwi

Ja mam drZwi od południa A że wiatry sa u nas z zachodu przeważnie to jest to mało prawdopodobne.

Nie polecani mi drZwi metalowych w pełnym słońcu mocena na nich jajka smazyc
Odpowiedz
#13
Ja prawdopodobnie wybiorę coś z tego katalogu:
http://www.futryna.com.pl/uploads/katalo...C-2017.pdf
Odpowiedz
#14
Takie masz sposoby otwierania drzwi (fotka - tu akurat wycinek katalogu z jednej z firm ktora produkuje drzwi). Ja od siebie polecę pochwyt z elektrozaczepem i zamkiem z funkcją dzień-noc. To dla mnie takie minimum ułatwiające życie. Jak chcesz iść dalej to masz np. czytnik linii papilarnych w pochwycie lub ukryty w pochwycie przycisk do otwierania drzwi. Awaryjnie kluczyk zawsze jest mieć dobrze w portfelu.
Sam drzwi wejściowe do domu kupowałem w Leroy Merlin. Nie chciałem przepłacać. Drzwi tańsze niż z katalogu firm, nie musiałem na nie czekać tygodniami. A parametry mają takie same.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu