Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Górki k.Mielca
Operat jest wymagany jeżeli oczyszczalnia nie jest zakończona zbiornikiem bezodpływowym tak jak w twoim przypadku...
Odpowiedz
Na dzień dzisiejszy mamy oczyszczalnie, nie mamy żadnego operatu. Jeżeli okaże się że będzie potrzebny to dam znać, ale na razie są ważniejsze sprawy na głowie.  Wink
Marzenia się nie spełniają. Marzenia się buduje. *,..,*
Odpowiedz
Jak się orientowałem to czas wykonania operatu to około pół roku a koszt 2000zł w mojej okolicy...
Odpowiedz
Lecimy z płytkami w saloonie 

Goście  Smile

Odpowiedz
Najgorsze w kładzeniu płytek jest to że nie kładą się same Big Grin , a im dłużej się je kładzie tym bardziej się nie chce. 
Dlatego nie idzie to tak szybko jak byśmy chcieli. 
Niestety nie stać nas aby zlecić kładzenie fachowcowi, nie wiem nawet ile teraz biorą od metra. Samych podłóg w płytce będzie 80 metrów.

Jeden błąd jaki popełniliśmy a wyszedł już po fakcie to nie wycieliśmy bloczka pod oknem tarasowym tak żeby zarówno styropian podłogowy jak i  wylewka weszły pod samo okno, teraz musi być w tym miejscu dylatacja i stworzy to pewien mostek termiczny.
Odpowiedz

(24.05.2020, 10:39)m_piotr napisał(a): Najgorsze w kładzeniu płytek jest to że nie kładą się same Big Grin , a im dłużej się je kładzie tym bardziej się nie chce. 
Dlatego nie idzie to tak szybko jak byśmy chcieli. 
Niestety nie stać nas aby zlecić kładzenie fachowcowi, nie wiem nawet ile teraz biorą od metra. Samych podłóg w płytce będzie 80 metrów.

Jeden błąd jaki popełniliśmy a wyszedł już po fakcie to nie wycieliśmy bloczka pod oknem tarasowym tak żeby zarówno styropian podłogowy jak i  wylewka weszły pod samo okno, teraz musi być w tym miejscu dylatacja i stworzy to pewien mostek termiczny.

Czy możesz dokładniej opisać o co chodzi / zrobić zdjęcie tego miejsca z mostkiem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu