Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elewacja - ocieplenie budynku
#31
Ja sam nie zakrywałem a robiłem chyba w sierpniu. W podobnym czasie widziałem u klienta że całe płyty były ruchome. Różnica taka że ja robiłem obwodowo plus placki a u niego placki 5 szt. U mnie kleju poszło więcej niż zalecają.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#32
Chodzi o styropian w projekcie jest 15cm grafit , ale niektórzy dają 20cm , będzie cieplej czy o co chodzi?
Odpowiedz
#33
(14.09.2019, 14:32)ronin napisał(a): będzie cieplej?

Tak.
Odpowiedz
#34
Przy 20 cm styropianu okap będzie miał 45cm nie za mało , czy robiliście większy okap  ?
Odpowiedz
#35
Mam pytanie czy wy też macie krzywy styropian to znaczy wykrzywiony w łuk ja mam niektóre płyty tak krzywe że jak położę płytę na podłodze to na środku mam szparę 5/6 mm
Pytam bo nie wiem czy to już tak jest i trzeb sobie z tym jakoś poradzić czy mam go zareklamować ...
Odpowiedz


#36
W zależności od paczki. Ale trafiały się banany. Zabrakło mi 3 paczek.
Dokupywałem w bricomanie i te były proste. Klej nakładałem pacą na całej
powierzchni i jakoś to w miarę prosto wyszło. Resztę zrobiło szlifowanie.
Strzelać nikt z tego nie będzie. Zresztą jadę na gładko cekolem c-35,
a ten daje się szlifować, więc jeszcze coś się tam podrówna.
Odpowiedz
#37
U nas 20cm termoorganika. W paczce 3plyty z czego 1 krzywa (banan 2-3mm)
Odpowiedz
#38
Ja mam termoorganikę 15 cm.
W paczce 4 bryty.
Dwie środkowe są ok.
A te zewnętrzne mają "zaokrąglone" krawędzie od ściśnięcia folią.
Odpowiedz
#39
potwierdzam banany się zdarzają (20cm)
Odpowiedz
#40
Norma. Chociaż u mnie nie bylo zle. Były paczki co wszystkie byly ok ale zdarzaly się gdzie jedna płyta była delikatnie bananowa. U mnie styropian lezal poł roku w garazu , a przyjechał prosto z fabryki ( austrotherm 0,33, 15cm)
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu