Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu SSO przez moja firmę
#1
Z uwagi na zbieg okoliczności niezależnych od inwestorów kolejnej inwestycji na wschodzie Polski, niejako zwolnił się termin na budowę domu do stanu SSO przez moja osobę w tym roku.

Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany zleceniem budowy SSO mojej firmie jeszcze w tym roku, wrzesień/październik zapraszam do kontaktu Smile

Na forum można już zaobserwować jak wygląda praca i jej efekty w naszym wykonaniu.



Pozdrawiam Ł.
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#2
Witam ile Pana firma bierze za sso  i co jest w tej cenie tzn do jakiego momentu czy wlicza pan juz w to położenie dachówki itp
Odpowiedz
#3
Jak spotkamy się na budowie w Szczepidle, to porozmawiamy Wink ale my i tak dopiero 2017
Nasz dom w 3DGaleria budowy | Już mieszkamy
Odpowiedz
#4
juhas3453 napisał(a):Witam ile Pana firma bierze za sso  i co jest w tej cenie tzn do jakiego momentu czy wlicza pan juz w to położenie dachówki itp







Podpinam się pod pytanie.

Możemy prosić o dokładny zakres prac w tej cenie Panie Łukaszu ? 

pozdrawiam
Odpowiedz
#5
A czy przypadkiem na stronie projektu w sekcji KOSZTORYS http://www.domza150tysiecy.pl/kosztorys.html nie ma ujętych elementów SSO?
Nasz dom w 3DGaleria budowy | Już mieszkamy
Odpowiedz


#6
Siemanko Smile

A więc tak. Usługa budowy domu przez moja firmę obejmuje

1. Ławy fundamentowe
2. Izolacja pozioma ławy
3. Ściany fundamentowe.
4. Izolacja termiczna i przeciwwilgociowa ścian fundamentowych.
5. Płyta tzw "zera"
6. Izolacja pozioma
7. Ściany nośne
8. Wieniec.


czyli wszystkie w/w czynności zaprezentowane w dzienniku budowy w Szczepidle.

9. Ściany działowe.
10. Kominy systemowe

konstrukcję dachu składa firma, w której inwestor zamawia wiązary.

11. Wykończenie dachu, kontr łaty, łaty, folia, dachówka, opierzenia kominów, deska okapowa, etc... (pokrycie dachu na gotowca)
12. Rynny

wszystkie wymienione ponumerowane pkt. wykonuję ja.
Sprzęt ciężki, tj, koparka przy pracach ziemnych, geodeta i kierownictwo budowy po stronie inwestora.
Wszelkie zmiany przy ścianach działowych, układ pomieszczeń w cenie. Zmiana wielkości okien, przesunięcie również.

Jeśli zlecacie Państwo budowę mi, nie interesuje Was materiał na szalunek wieńca (płyta osb/deski szalunkowe, szpilki, sciagi etc) i stemple, a to oszczędność w granicach ~1000zł

Sorry za brak aktywności w ostatnim czasie. Zaraz po odebraniu auta wracamy do Szczepidła, i daję słowo, że fotorelacja z dalszych poczynań i kosztorys będą prowadzone tak samo dokładnie jak przy pierwszej wizycie Smile

Obecnie kończymy ściany działowe na budowie w Starym Polichnie.
Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony finalną wielkością pomieszczeń :Smilea zdjęciach tego nie da się ująć. Trzeba wpaść na budowę i zobaczyć na własne oczy.
Niemniej jednak 100m2 to 100m2 nie więcej nie mniej.

Pozdrawiam Smile
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#7
Big Grin 
Witam niestety nie mam możliwości podjechana na Pana budowę ale ciesze siw ze postawił Pan ściany działkowe. Moze pan wstawić układ pomieszczeń nie w metrach kwadratowych tylko każde pomieszczenie na długość i szerokość względem doboru wyposażenia z gory dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz
#8
http://budowlaniec3.nazwa.pl/dom/grafika...parter.jpg
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#9
Panie Łukaszu. po obejrzeniu Pańskiego filmu : "Dzień 34... " Rozumiem ze aktualnie bierze Pan 30 tys brutto za zbudowanie stanu SSO. Kiedyś było 25 tys ? 5 tysięcy podwyżki ? Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu