Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sieniczno koło Olkusza
#41
Ok, a do ogrodzenia jaką masz odległość ? - źle sprecyzowałem pytanie Smile
Odpowiedz
#42
Jakies 3,5m
Odpowiedz
#43
Po elektryce czas na tynki. Zdecydowaliśmy się na tynki gipsowe, gdyż i tak będziemy mieć gładzie. Po dwóch dniach roboty przez zatrudnionych tynkarzy, mieliśmy wytynkowaną chatę. 350 m2 tynku kosztowało nas 8000 zł, co wydaje się być ceną atrakcyjną. Zdjęć z tego etapu brak. Tynki wykonane solidnie bardzo równo, to była druga ekipa na mojej budowie, pierwsza od wiązarów, ale pierwsza do której nie mam zastrzeżeń. 

Styropian pod posadzki już wykładaliśmy sami. Wyszło nam 18 cm styropianu, o współczynniku 0,037 λ. Następnie poszły w ruch rurki Wavina, zużyliśmy ich ok 1050 m  15 pętli, zleciłem projekt Asoltowi z innego forum. Panowie od wylewek byli zaskoczeni naszą robotą (mówili że mało kiedy spotkali się z tak ładnym przygotowaniem pod wylewki). Wylewki: to już trzecia ekipa na naszej budowie - cóż tu pisać - pełna profeska, parę godzin roboty i mamy posadzki w domu.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#44
WItam,
Jakie koszty posadzki.
Odpowiedz
#45
Czemu większość wywija folie na ścianę ?? nie powinno być izolacja pod izolacje ?
Odpowiedz


#46
(02.05.2019, 23:49)Sylwek1980 napisał(a): WItam,
Jakie koszty posadzki.

2500 zł

(03.05.2019, 10:12)ozim84 napisał(a): Czemu większość wywija folie na ścianę ?? nie powinno być izolacja pod izolacje ?

Jest izolacja pod izolację, z tym że folia na papie a nie pod nią, a to z dwóch powodów: po pierwsze papa jest zgrzana, a po drugie jakby nie była zgrzana to przy próbie podłożenia folii pod nią można by ją uszkodzić i jest więcej roboty.

.jpg   sciana.jpg (Rozmiar: 12.05 KB / Pobrań: 643)
Wg mnie te trzy rozwiązania są dobre, a kto jakie zastosuje to już jego sprawa.
Odpowiedz
#47
Jestem również z Olkusza gdzie zamawiałeś Okna i jaki wyszedł koszt ?
Odpowiedz
#48
Gratulacje, widzę że alarm już uruchomiony.   Smile
Niezłe przebijają kable elektryczne, oby nie wyłaziły z pod farby.
2 dni na tynki ?. Jakaś mocarna ekipa. U mnie czterech, cztery dni robiło.
Dzień przygotowań: podwójne gruntowanie, narożniki i 3 dni ogień.
Ale tak równo, że właściwie gładzi  nie było potrzeby kłaść (położona a jakże)
Odpowiedz
#49
Sierzant z tymi kablami spokojnie. Mam bruzdy pod kable dodatkowo puszczone w peszlu. A te krechy od gniazdek, poprostu w tym miejscu wiecej gipsu poszlo i wolniej schło. Tak samo u mnie gladziutko po tynkach i tak samo poszla gladz.
Okna od Kozioł Okna. Cena z roletami coś ok 15000. Okna jak w projekcie.

Jestem na etapie wykonczeniowki, myślę, że jeszcze 2 miechy i przeprowadzka. W wolnej chwili wrzucę jakieś foty bo się zapomniałem.
Odpowiedz
#50
Tynki Gipsowe ? Polecisz firmę ? będę miał o tyle mniej szukania :Smileak wyszło cenowo za m2 ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu