Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sieniczno koło Olkusza
#31
Czas na okna.

Okna obustronny antracyt z roletami Portos It2000. System ten stanowi połączenie rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Montaż przez montażystów firmy, w której kupiłem okna. W tym samym czasie zostały zamontowane drzwi (Wikęd).

   
   
   
Odpowiedz
#32
Dawno nic nowego nie było!!! Jak dalsze postępy??
Odpowiedz
#33
Jak znajdę chwilę czasu w domu to coś wrzucę. W tej chwili jestem na etapie sufitów.
Odpowiedz
#34
Witam po dłuższej przerwie.
Po oknach czas na zagospodarowanie poddasza, dzięki temu że miałem płyty osb przy zalewaniu wieńca owinięte folią mogłem ich użyć do podłogi na stryszku.
Na wiązarach zrobiłem dodatkowy szkielet z łat żeby wzmocnić konstrukcję. Dodatkowo obiłem podłogę "poza" stryszkiem i w ten sposób uzyskałem bardzo dużo miejsca na jakieś lekkie pierdoły.
   
   
   
A tak wywaliło mi pianoklej, całe szczęście że miałem przy sobie czyścik, bo nie wiem jak bym umył twarz bez czyścika. Także uważajcie jak wkręcacie pianę do pistoletu.
   

Elektryka:
Wszystkie przewody poprowadzone w peszlach, w ścianach zrobione bruzdy, co w późniejszym etapie przyniosło dobre skutki przy tynkowaniu. Poszło o wiele mniej materiału niż gdybym miał przewody na wierzchu, ale o tynkach napiszę w późniejszym czasie.


   
   


W międzyczasie zrobiliśmy podbitkę PCV Antracyt.


   
Odpowiedz
#35
Też miałem sytuację z wystrzałem kleju podczas zdejmowania pistoletu.
Auto, twarz i ręce doczyściłem z grubsza. Ale ślady po kleju są na parkingu od pół roku Wink Ubrania też nie do doczyszczenia. Ale może lepiej poczekać aż zaschnie i oderwać, niż czyścić od razu Wink
Odpowiedz


#36
Witam może coś kolega napisać więcej o podbitce albo w prywatnej wiadomości linka gdzie kupił bo za niedługo czeka też mnie ta robota Pozdrawiam
Odpowiedz
#37
(15.04.2019, 14:04)radzio napisał(a): Witam może coś kolega napisać więcej o podbitce albo w prywatnej wiadomości linka gdzie kupił bo za niedługo czeka też mnie ta robota Pozdrawiam


Nie wiem czemu, ale nie mogę wysłać wiadomości prywatnej, jakiś błąd. 
Dlatego napiszę tu:
Witam
Podbitkę mam z firmy VOX:
Akurat mam kolegę, który jest jej przedstawicielem i też się buduje i to on załatwił nam podbitkę w cenie 1 zł za m2 także "za darmo".
Pomimo tego, że mam wiązar prosty to i tak robiłem stelaż z łat do niego przykręcałem panele wkrętami podkładkowymi. Bardzo prosta robota. Do tego jest filmik instruktażowy na yt jak montować podbitkę.

Ja mógłbym Ci zrobić cenę podbitki 24,80 zł/m2 kolor antracyt i kolor brąz
Złoty dąb i orzech - 29,00 zł/m2
Tylko odbiór w Olkuszu, no chyba żeby się udało w którymś sklepie Vox ale to bym musiał z przedstawicielem rozmawiać.
Odpowiedz
#38
dam znać jakbym się zdecydował...
dzięki
Odpowiedz
#39
Witam, jaką masz odległość od tego ogrodzenia Smile - sam będę miał tak dom postawiony blisko granicy.
Odpowiedz
#40
(17.04.2019, 07:13)kwadratos napisał(a): Witam, jaką masz odległość od tego ogrodzenia Smile  - sam będę miał tak dom postawiony blisko granicy.

Od granicy mam 6m do domu. Ogrodzenie mam wpuszczone w swoją dzialke, żeby mieć miejsce na auta przed ogrodzeniem. Mamy bardzo wąską drogę dojazdową i jakby ktos chcial zaparkowac to sasiedzi nie mieliby dojazdu do swoich posesji.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
  
Menu