Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
etap 10 - strych i strop
#11
W dwóch pokojach ułożyliśmy dzisiaj 2 warstwę wełny. Następnie będzie 3 poziom stelażu już na wymiar pod płyty gk.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#12
Jakiej firmy wełna? I jakie grubości? Pierwsza warstwa poszła między wiazar? Co pokusiło was na 3 poziomy stelażu? ?
Odpowiedz
#13
(05.01.2019, 21:02)Kiczka16 napisał(a): Jakiej firmy wełna? I jakie grubości? Pierwsza warstwa poszła między wiazar? Co pokusiło was na 3 poziomy stelażu? ?

a wyobraziłem sobie to tak że na pierwszym poziomie ułożę wełnę, drugi będzie podtrzymywał też wełnę na jej krawędziach oraz przez jej środek a 3 poziom już będzie ułożony tak żeby wchodziły całe płyty gk.  

Wszystko o wełnie jest na poprzedniej stronie.
Odpowiedz
#14
w dwóch pokojach przygotowaliśmy stelaż pod płyty gk w najbliższym czasie jeszcze folie alu150 przykleimy i potem kręcimy płyty. Tu się zastanawiam czy te płyty muszą ściśle dolegać do siebie czy ma być jakaś szczelina przed nimi?


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#15
Na bogato z taśmą poleciałeś Wink
U mnie taśma "punktowo".
Też daję paroizolację tą srebrną Wink
Odpowiedz


#16
no miałem punktowo robić ale cięcie po kawałku i potem odklejanie tych kawałeczków ...  Big Grin
Michał z czym teraz walczysz?
Odpowiedz
#17
Dziś ułożyłem prawie 50m2 drugiej warstwy wełny (10cm w płytach na stelażu to bajka w porównaniu do 20 cm z rolki między wiązarami a rekuperacją...).
Wrzuciłem aktualizację tego, co u mnie.
Odpowiedz
#18
pracowita sobota... kolejne metry przygotowane pod płyty gk


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#19
Dzisiaj zająłem się wentylacją u mnie będzie grawitacyjna. W kominie wywierciłem otwornicą (125) otwory do których wpiąłem rury o tym samym przekroju. Rury wentylacyjne plastikowe, schowane w drugiej warstwie wełny. Komin ma 4 przewody wentylacyjne. 1 salon, 2 pralnia(w projekcie wc) , 3 łazienka, 4 spiżarka. Kuchnia będzie połączona do dachówki wentylacyjnej. Wentylacja poddasza i kotłownia podłączona jest do drugiego komina z 2 przewodami wentylacyjnymi.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#20
Kratki od wentylacji w suficie robisz?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu