Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa sufitu - podnośnik do płyt GK
#1
Czy ktoś miał okazję wykonywać sufit przy użyciu podnośnika do płyt GK?
Czy spełnia swoje funkcje?
Prawdopodobnie będę tą pracę wykonywać jednoosobowo i szukam sprawdzonych rozwiązań.

Na alledrogo można je kupić od 400 zł.
W marketach od ok. 600 zł.

Czy modele różnią się czymś?
Warto ew. dopłacać za jakieś dodatkowe funkcje/osprzęt?
Odpowiedz
#2
Najlepiej jakbys mial mozliwosc zamocowania wkretarki do tego kolka od podnoszenia i opuszczania bardzo przyspiesza prace bo od krecenia recznego lapy ci odpadna.
Odpowiedz
#3
(30.09.2018, 21:23)Michał G. napisał(a): Czy ktoś miał okazję wykonywać sufit przy użyciu podnośnika do płyt GK?
Czy spełnia swoje funkcje?
Prawdopodobnie będę tą pracę wykonywać jednoosobowo i szukam sprawdzonych rozwiązań.

Na alledrogo można je kupić od 400 zł.
W marketach od ok. 600 zł.

Czy modele różnią się czymś?
Warto ew. dopłacać za jakieś dodatkowe funkcje/osprzęt?

Ja sam zrobiłem sufit w jedną osobę z wykorzystaniem takiego podnośnika kupionego na allegro. Po skończonej robocie wystawiłem go na OLX o 100 zł taniej niż kupiłem, stan praktycznie jak nowy bo co mogło się zużyć w 3 dni ? Poszedł od razu. Gorąco polecam. Komentarza powyżej odnośnie wkrętarki nawet nie komentuje, szkoda czasu. Teoretyk, a ja praktyk.
Odpowiedz
#4
Ja taki podnośnik wykorzystywałem nawet na poddaszu(inna budowa) i naprawde super sprawa. Mowa o podnośniku z alledrogo
Odpowiedz
#5
Arrow enter17
Na Twój komentarz liczyłem, bo widziałem że sprzedawałeś go na forum.
Fajnie, że polecasz Smile
Kupując kierowałeś się tylko ceną?
Może podlinkujesz aukcję?

Jakieś jeszcze rady masz do sufitów?
Zwykłej wkrętarki używałeś? Chyba sporo schodzi na kręcenie? A wkrętarki taśmowe znowu drogie...
Jaki rozmiar wkrętów?
Odpowiedz


#6
Michał ja właśnie w sobotę robiłem sufity. Wkrętarka zwykła ale miałem pomocników.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#7
Nie wiem jakie ceny macie "u siebie" na terenie, w Białymstoku wypożyczenie podnośnika do płyt gk to koszt 35-40zł za dobę z wypożyczalni sprzętu. Ogólnie bez tragedii ale jeżeli nowy uda się sprzedać 100zł taniej po montażu to i tak się chyba opłaci bo nie ma presji czasu i można lepić sufit 2 tygodnie i go nadal sprzedać tracąc 100zł.
Odpowiedz
#8
No właśnie o to chodzi. 
Lepiej "stracić" 100zł, ale mieć możliwość pracy bez presji Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu