Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych (wejściowych)
#15
Jestem po wizycie w dobrym sklepie z drzwiami. Moje podsumowania są takie:

1. Fajne drzwi wejściowe ma Wikęd, oczywiście mowa o ich najbardziej wypasionych wersjach modeli, czyli PRESTIGE LUX. Fajne parametry cieplne, solidne, grube drzwi. Za 5 tysięcy złotych można skonfigurować sobie już fajny model ze świetlikiem oraz pochwytem zamiast klamki i montażem w cenie.
2. Oczywiście opcja nr. 1 to drzwi stalowe. Zastanawiamy się jeszcze nad drzwiami aluminiowymi Wiśniowski Creo, gdzie cena z montażem i akcesoriami to około 6500 zł
3. Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne to nie dajcie się naciągnąć na marketówki! Są zrobione "z papieru", puste w środku, a w dodatku okleina już po roku-dwóch odchodzi. Wiem, bo mam z takimi do czynienia w trzech różnych mieszkaniach i widzę co się z nimi dzieje. Nam sprzedawca zasugerował drzwi pełne na płycie MDF z firmy DRE, gdzie skrzydło + ościeżnica regulowana + montaż to cena 750-800 zł w zależności od modelu. Wciąż jednak zastanawiamy się nad drzwiami drewnianymi, ale tutaj ceny za komplet z montażem zaczynają się od 1500 zł w górę. Za model, który spodobał się żonie trzeba dać już 2 tysiące za sztukę :O

Podsumowując temat, wybierzemy chyba drzwi zewnętrzne aluminiowe Wiśniowski, ale raczej zaoszczędzimy na drzwiach wewnętrznych wybierając te pełne MDF z DRE.

Powodzenia!
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Wybór drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych (wejściowych) - przez lesiopesio - 24.08.2018, 22:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu