Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorzów Wlkp. - Adaptacja projektu
#3
Trafiłem do p. Lokś z polecenia kolegi, któremu prowadziła adaptację (innych projektów).
Zaoferowała całkowity koszt adaptacji, ze wszystkimi zmianami w kwocie 3000 zł.
Ale jest bardzo obłożona pracą. Termin oczekiwania wynosił do kwietnia 2018 ( rozmawialiśmy w grudniu 2017).
Kobieta bardzo konkretna, później od kierbuda dowiedziałem się, że jest chyba najbardziej renomowana w Gorzowie.
Gdy już się zadeklarowałem, że ze względu na termin szukam kogoś innego udzieliła mi porady telefonicznej w pewnej kwestii, więc bardzo w porządku podejście.

Myślę, że gdyby nie termin oczekiwania, to zdecydowałbym się na jej usługę.

Namiar na p. Drewnowską dostałem od kolegi "Darek 1988" z tego forum, który już buduje swój domza150 w Wojcieszycach.
W moim przypadku cena 2600 (zmiana umiejscowienia pomieszczeń, ogrzewanie gazowe, jakiś daszek nad wejściem). Dodatkowo 600 za projekt przyłączy wody i kanalizy.
Dokumenty o PnB są w UM od 17.01.2018.
Namiar dałem koledze "gregorrek" z tego forum, który też się zdecydował na jej usługę (będzie budować domza150 w Janczewie).

Więc p. Drewnowska zaadaptowała już 3 "domy za 150 tys." Wink
Ale chyba się na ten projekt już wkurzyła, bo każdy z naszej trójki chciał dużo zmian i co innego Tongue

Podobno projektanci branżowi w moim przypadku też stwierdzili, że "jaki był sens kupować projekt gotowy, skoro wszystko pozmieniał. Mógł sobie brać projekt indywidualny". Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Gorzów Wlkp. - Adaptacja projektu - przez Michał G. - 29.01.2018, 00:26
RE: Gorzów Wlkp. - Adaptacja projektu - przez plats - 27.12.2023, 09:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu