Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Krośnice (II budowa)
#1
Witam.
Projekt znalazłem przypadkiem jesienią 2016r. i po krótkiej analizie (będąc uprzednio przeciwnikiem budowy z uwagi na wysokie koszty) zapytałem się mojej żony, czy będziemy się budować. Odpowiedź była szybka, zdecydowana i brzmiała TAK. Zaraz był zakup projektu, adaptacja, papiery do Starostwa i w styczniu miałem już pozwolenie. Niestety z budową trzeba było trochę poczekać ze względów  finansowych.

Co do zmian, to niestety kąt dachu musiał zostać zwiększony do 35 stopni. Kolejne zmiany, to dostawiony garaż o wymiarach 9,09 x 4,40m, podwójny dach dwuspadowy (osobny nad częścią mieszkalną i osobny nad garażem). Zmieniłem też  (wstępnie) usytuowanie pomieszczeń. Piec na ekogroszek, CWU w okresie wiosna-lato z termy elektrycznej.
Ściany nośne Ytong 24 klasy 600, ocieplenie na części mieszkalnej jak w projekcie - 15cm, a na garażu 12cm.
Część prac, tzn. fundamenty i wykończeniówkę, mam zamiar robić samemu, resztę zostawię fachowcom.


Realizacja już w toku, pierwsze prace wykonane. Plan do zimy, to zamknąć budynek.

[Obrazek: 7.jpg?screen]
[Obrazek: 8.jpg?screen][Obrazek: 1.jpg?screen][Obrazek: 3.jpg?screen][Obrazek: 4.jpg?screen][Obrazek: 9.jpg?screen]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dziennik budowy - miejscowość Krośnice (II budowa) - przez tt81 - 06.11.2017, 21:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu