Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Krośnice (II budowa)
#62
(08.05.2018, 22:22)ph33ar napisał(a): Jest szansa podejrzec gdzies szczegolowy kosztorys? Wykonczenia planujecie we własnym zakresie?

Co do kosztorysu, to jeśli będzie wrzucony, to chyba, jak będę już tam mieszkał, bo cierpię obecnie na chroniczny brak czasu. Co do wykończenia, to oprócz struktury eszta we własnym zakresie własnymi "ręcami".

(10.05.2018, 16:23)ratek1987 napisał(a): witam. Jaki to rodzaj rolet?? I od razu zapytam o rozmiar okien ( chodzi mi o wysokosc)

Wymiary okien z projektu, poza kotlownią, gdzie okno jest 20cm niższe. Co do rolet, to mam nadstawne. I tutaj informacja dla osób chcących zamówić rolety z wbudowanymi  moskitierami - zapytajcie o ich wysokość. Ja tego nie zrobiłem i musiałem docinać dół otworów o 4cm niżej. Uwierzcie mi, że 100 razy łatwiej jest uciąć coś na stole, niż wmurowane i na dodatek jeszcze w poziomie.

Po niedzieli może wrzuce jakieś foto z postępów. Elektryka prawie skończona, tynki na ścianach, hydraulika gotowa. Obecnie leci styropian na chudziaka. Po nim wchodzą hydraulik z podłogówką (na całym domu) i posadzki z miksokreta. W drodze styropian na elewację i piec CO. Teraz przydałoby się z miesiąć urlopu i doba trwająca 36h.

Jeszcze taka mała informacja - jak ktoś chce zobaczyć budowę, to nie mam nic przeciwko, ale proszę o kontakt na PW. Ostatnio było kilka niekontrolowanych wizyt Angry
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dziennik budowy - miejscowość Krośnice (II budowa) - przez tt81 - 10.05.2018, 23:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
  
Menu