Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiekszony dom - podjal sie ktos wyzwania ?
#17
(31.08.2017, 18:16)Łukasz napisał(a): Hej. Tak, dom, który zaczynamy lada tydzień jest powiększony właśnie.
Jeśli jednak myślisz o powiększeniu przed zakupem projektu proponuję kupić z jakiegoś biura już dopasowany do Twoich potrzeb Smile
Pozdro

Cześć, ja koniecznie chcę budować dom oparty na Twoim projekcie. Problem w tym, że z różnych względów muszę go powiększyć do około 120~130 m2. Śledzę forum i kanał YT od dłuższego czasu i wydaje mi się, że jest zainteresowanie taką opcją. Czy istnieje zatem możliwość zakupu od Ciebie projektu "powiększonego"? Już wyjaśniam - koszty adaptacji polegającej na zwiększeniu kubatury budynku są wysokie i do tego wahają się strasznie w zależności od biura projektowego/miasta lub części Polski (widzę to po wpisach ludzi którzy zajmowali się tematem oraz z bezpośredniego rozpoznania u różnych architektów w mojej okolicy). Często koszty zbliżone są do projektu indywidualnego - a przecież nie o to chodzi w tej zabawie. Drugi powód - jeszcze nie spotkałem projektu gotowego, który by mi bardziej pasował niż Twój. Reasumując byłbym bardzo zainteresowany w zakupie u Ciebie projektu w wersji powiększonej. Rozumiem że cena byłaby wyższa od standardowej, ale podejrzewam że wszystkim nam się to opłaci Smile  

Pozdrawiam
Adam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Powiekszony dom - podjal sie ktos wyzwania ? - przez raszpon - 01.09.2017, 11:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
  
Menu