Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 37 - budowa domu dzień po dniu. Instrukcja montażu komina systemowego
#2
Witajcie pyt do Łukasza.

Łukaszu z tego co wyczytałem to chcesz odpowietrzenie kanalizacji wpiąć w komin wentylacyjny???????


Z mojego punktu doświadczenia bo jestem instalatorem c.o. i takie odpowietrzenia robimy na codzień

Odpowietrzenie kanalizacji nie może być w kominy MUROWANE wprowadzane wiąże się to że po kilku latach powstaną wykwity na kominie

tam mamy całą tablice Mendelejewa kwasy smrody itp.. wiąże się to potem z uszkodzeniem komina i przykrym zapachem w domu.

Odpowietrzenie kanalizacji powinny być wpięte w kominek wentylacyjny w dachówkę a doprowadzenie do niego rurą kanalizacyjną np fi 75 w zupełności wystarcza,


przemyśl swoją decyzje bo mam ciebie za wielkiego fachowca i nie chciał bym żeby tak ładny dom zniszczyła go "odpowietrzenie kanalizacji !!"


a jeśli myślisz że w kanał wentylacyjny wsadzisz rurę pcv żeby osłonić wykwity na kominie ok dobry pomysł ale jeśli dojdzie nie daj boże kiedy kolwiek do pożaru komina to tej rury jednym słowem nie będzie.!

chętnie oczekuje na wypowiedzenie się ciebie w tej kwestii
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dzień 37 - budowa domu dzień po dniu. Instrukcja montażu komina systemowego cz 1/2 - przez lamix-moto - 24.08.2017, 21:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu