Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OKNO NAROZNE / INSTALACJA SMART DOM / TARAS
#8
(26.07.2017, 15:02)artur1 napisał(a):
(26.07.2017, 14:47)marcinur napisał(a): A jesteś w stanie określić ile kosztowało samo okno narożne?

niestety nie ( przynajmniej na ta chwile ) ja wszystko kalkuluje tylko wzgledem cen ( kosztorysu ) na tym forum . Wszystko co kupuje musi miescic sie w kwocie z kosztorysu domuza150tyszlotych . mialem wycene za wszystko + majstry tu z okolicy mi to zamontowali. generalnie za okna z roletami ( bez montazu ) zaplacilem cos kolo 13 tysiecy + ok 2 tys zl za montaz ( jeszcze w tym byla doplata za mleczne szyby w 2 oknach .

Dzięki za wyjaśnienie! Czy Możesz dać namiar na producenta okien i firmę sprzedającą okna z tymi napędami? Powiem, że cena naprawdę dobra - jeśli mowa o takich przyzwoitych w parametrach oknach + rolety + napędy. Godne wzięcia kontaktu i skorzystania w przyszłości.
U mnie znajomy w Szczecinie okna sprowadzał z południa Polski do swojego domu taka była różnica w cenie między lokalnym rynkiem a ofertą "z Polski".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: OKNO NAROZNE / INSTALACJA SMART DOM / TARAS - przez lukasz_zs - 26.07.2017, 15:11
RE: OKNO NAROZNE / INSTALACJA SMART DOM / TARAS - przez sierzant - 29.09.2017, 20:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu