Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta w Szczepidle, płyta na komin, aktualny stan. 28.12.2016
#47
(11.01.2017, 20:29)deco0020 napisał(a):
(11.01.2017, 20:09)Martyna napisał(a): Dzieki Hubert
Nam projektant zwrócił uwagę na ten daszek bo mówił że drzwi szybko będą się niszczyć.
Pisałam email do Pana Kałużnego z zapytanie o wiązary czy da rade w mój region. Bo cena korzystna. Chyba zadowoleni jesteście?

My ruszamy w czerwcu ciesze się jak dziecko Smile Warunki są, robimy adaptację, pozwolenie i ruszamy Smile

(11.01.2017, 18:34)deco0020 napisał(a): Jaki jest koszt budowy na dzień dzisiejszy jeśli można wiedzieć..? Smile
Poczytaj jest podane tylko się nie chce od początku przejrzeć?

Chodzi mi o koszty na dzień dzisiejszy, a nie z tygodnia czy miesiąca temu.
hej, do tej pory wydalismy 161.tys, wliczajac w to przydomowa oczyszczalnie ( 6200). jest dobrzeSmile)

(11.01.2017, 20:09)Martyna napisał(a): Dzieki Hubert
Nam projektant zwrócił uwagę na ten daszek bo mówił że drzwi szybko będą się niszczyć.
Pisałam email do Pana Kałużnego z zapytanie o wiązary czy da rade w mój region. Bo cena korzystna. Chyba zadowoleni jesteście?

My ruszamy w czerwcu ciesze się jak dziecko Smile Warunki są, robimy adaptację, pozwolenie i ruszamy Smile

(11.01.2017, 18:34)deco0020 napisał(a): Jaki jest koszt budowy na dzień dzisiejszy jeśli można wiedzieć..? Smile
Poczytaj jest podane tylko się nie chce od początku przejrzeć?

czesc, zadowoleni? a jak tu nie byc! Smile , skoro wszystko idzie jak powinno. wiazary to swietna rzecz. zamawiasz, przejezdzaja, jeden dzien montaz i widac jak dach juz bedzie wygladał... w czerwcu? to tak jak my. dokładnie 6-go wbilismy szpadel. za poł roku planujemy skonczyc.
powodzenia wiec! zapraszam na budowe, jesli bedziecie w poblizu...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wizyta w Szczepidle, płyta na komin, aktualny stan. 28.12.2016 - przez hubert - 12.01.2017, 11:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu