Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
domza150tysięcy na Syberii - Kukowo na Mazurach
#20
Dobra!! Wieki mnie nie było za co przepraszam uniżenie. Ciągle trwa epopeja finansowa (niesamowite ile to trwa) ale jest już na ukończeniu gdyż pozytywna decyzja jest i tylko czekam na umowę. Właśnie dlatego wracam do aktywności na forum Smile Same prace ruszą prawdopodobnie dopiero w październiku no chyba, że uda mi się "zwolnić" ekipę szybciej Smile Odpowiadam na pytania, w sumie jedno się już samo odpowiedziało odnośnie więźby dachowej - nic nie zmieniałem, nic nie adaptowałem - uzyskałem pozwolenie. Fakt jest taki, że mój adaptator zwrócil uwagę, że projekt nie zaiera szczegółowego projektu więźby dachowej ale jest on i tak robiony za każdym razem przez producenta więc odpuścił temat. grzendi - jak tylko coś będzie się działo to wrzucę fotki na forum, obiecuję. A może wrzucę tymczasem jakieś zdjęcia działki gdzie się domostwo wybuduje Smile. Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: domza150tysięcy na Syberii - Kukowo na Mazurach - przez cypher81 - 07.08.2017, 14:20
RE: domza150tysięcy na Syberii - Kukowo na Mazurach - przez sierzant - 07.08.2017, 15:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
  
Menu