Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.10.2016 Podsumowanie budowy w Szczepidle Stan surowy otwarty
#3
Bardzo fajnie, że w tym kraju są ludzie, którym się po prostu chce. Łukaszu - wykonałeś kawał porządnej roboty. Opracowałeś koncepcję domu, zoptymalizowałeś koszty jego budowy, wykonałeś wyliczenia dowodzące słuszności idei i jeszcze to wszystko przekułeś w komercyjny mimo wszystko sukces. Budową w Szczepidle pokazałeś, że Twoje założenia się sprawdziły, że rodziny typu 2+1 czy 2+2 nie są skazane na "ciasne M3 po babci" Wink Można stworzyć dom spełniający oczekiwania przeciętnego Kowalskiego. Dom, który każdemu gdzieś tam się czasem przyśnił, o którym marzył, a który do tej pory był poza zasięgiem. Dom prosty, tani, ale funkcjonalny i łatwy w adaptacji. Nie wszyscy muszą mieć willę z basenem i padok dla koni - ci faktycznie skierują się ku popularnym pracowniom z ich katalogami gotowców nie do ruszenia lub projektami indywidualnymi.
A jak ja chciałem mieć garaż, to go sobie doprojektowałem, bo dom i na to pozwala. I to właśnie niemal nieograniczona możliwość swobodnej adaptacji wnętrza jest olbrzymią siłą tego projektu. Każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje projekt do własnych lub narzuconych lokalnymi wymogami koncepcji. Rysunki i szkice forumowiczy zawarte w kilku wątkach są tego najlepszym dowodem.
Mam nadzieję, że wkrótce sam założę dziennik budowy i będę mógł się pochwalić realizacją mojej koncepcji projektu.

Pozdrawiam
Michał
Nasz dom w 3DGaleria budowy | Już mieszkamy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: 09.10.2016 Podsumowanie budowy w Szczepidle Stan surowy otwarty - przez Michal - 11.10.2016, 19:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu