Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Sieradz.
Obiecane kilka fotek z wnętrza.

Mieszka się super, pomimo że jeszcze nie wszystko skończone (elewacja, chodniki, taras itd.). Dzieci nie chcą słyszeć o powrocie do bloków. Chociaż nadal jeszcze się dostosowujemy, po przyzwyczajeniach z mieszkania w bloku.
Budowa trwała mniej więcej rok, mogę początkującym tylko doradzić, że najważniejsze jest odpowiednio wcześniejsze planowanie kolejnych etapów - najdłużej czeka się na dekarzy, bynajmniej u mnie tak było ale ja chciałem konkretnego wykonawce, wcześniej sprawdzonego przez mnie.
Jeśli ktoś faktycznie chce budować dom (ten czy inny) proponuje również włączyć rozsądek i praktycznie wszystkie wiadomości analizować przez własną głowę i szukać rozwiązań Wam odpowiadających a nie tych, które odpowiadają wykonawcom - jak do czegoś przekonują dopytujcie czemu tak (pytajcie kierownika budowy - za coś mu płacicie). Pamiętajcie, że budujecie dom dla siebie i swoich rodzin, a nie kolegów znajomych czy tych którzy mają wykonać wam usługę. Jak macie przeciętne pojęcie o budowlance to kierownik budowy jest na wagę złota Wink

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za miłe słowa (za nie miłe też), za spotkania i rozmowy.

Pozdrawiamy.


Załączone pliki Miniatury
                                       
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dziennik budowy - miejscowość Sieradz. - przez sierzant - 08.10.2016, 09:32
RE: Dziennik budowy - miejscowość Sieradz. - przez sierzant - 08.10.2016, 20:58
RE: Dziennik budowy - miejscowość Sieradz. - przez sierzant - 17.08.2017, 08:34
RE: Dziennik budowy - miejscowość Sieradz. - przez sierzant - 21.09.2017, 09:02
RE: Dziennik budowy - miejscowość Sieradz. - przez Marcin1978 - 20.02.2018, 10:22
RE: Dziennik budowy - miejscowość Sieradz. - przez sierzant - 20.02.2018, 21:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości
  
Menu