Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 24 24.08.2016 - Przygotowanie pod montaż deski okapowej.
#8
(26.08.2016, 23:46)matompra napisał(a): ja mam pytanie, czy można podnieś ten dom wyżej bo mam wizję wlewania sięwody do domu Smile przy większych opadach, czy ktoś podniósł dom na kilka bloczków?

Moim zdaniem podnieś zawsze można (nawet zrobić piwnicę Wink ). Należy mieć jednak na uwadze, że to co widać to na razie "chudziak" na to zgodnie z projektem idzie jeszcze 15 cm styropianu, wylewka (6-8 cm) i wykończenie podłogi (~1 cm) - razem 22 cm + to co już wystaje(~15 cm). 37 cm to już schody przy wejściu i przynajmniej 2 stopnie.


PS. Martyna nie wiesz w jakim wątku ktoś pisał o podobnym problemie, chciałbym ta osobę zapytać priv jak go rozwiązali: na razie mam 2 możliwości (ale czekam za potwierdzeniem) albo odbieram projekty uzupełniam pieczątki albo właściciel praw do projektu zrzeka się praw w moim projekcie co do części instalatorskiej i mój projektant podjedzie i przystawi swoje pieczątki. Choć na mój prosty łeb skoro ktoś podbija, że zaadaptował projekt, to po co urzędniczy drążą kto to projektował (przecież podpisała osoba z uprawnieniami).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dzień 24 24.08.2016 - Przygotowanie pod montaż deski okapowej. - przez Mar1978 - 27.08.2016, 07:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu