Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 19 - budowa domu dzień po dniu. Murowanie ścian nośnych cd..
#8
(27.07.2017, 21:03)enter17 napisał(a):
(27.07.2017, 18:48)slawosz napisał(a): Cytat :"Łukasz mam prośbę, przy ustawianiu szalunków na wieniec używacie szlaufwagi a nie niwelatora, będzie to fajna instrukcja dla ludu."

Wypożyczenie niwelatora to koszt (u mnie) 60 złotych na dzień. Poszukaj u siebie podobnej oferty.
Sam brałem udział w budowaniu  na szlaufwagę i niwelator. Opiszę swoje doświadczenia.
Dawno, dawno temu sami według szlafwagi wyznaczaliśmy poziom przez prawie pół dnia. Był idealny. Na koniec prac przyjechał po coś do ojca geodeta, będący też kierownikiem budowy z niwelatorem i poproszony o to przez 15 minut potwierdził, że poziomy się zgadzają.  
To tyle.

Bez obrazy, ale pół dnia ? Szlaufwagą nie powinno zająć dużo więcej czasu niż niwelatorem, a warto ją mieć bo nie raz się w życiu może przydać i kosztuje 30 zł.

Dawno temu nie było Castoramy, był problem z zakupem szlaucha i rurek. Miej uwagę na to, że kiedyś były inne warunki (około 25 lat temu) Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dzień 19 - budowa domu dzień po dniu. Murowanie ścian nośnych cd.. - przez slawosz - 27.07.2017, 21:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu