Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 6 - budowa domu dzień po dniu. Narożniki ścian fundamentowych. Murowanie ścian
#8
(09.07.2017, 10:26)Łukasz napisał(a): @enter17
Podaję ceny takie jakie mam z hurtowni. Ja nigdy nie akceptuję ceny wyjściowej, muszę zawsze coś ugryźć, tak już mam. Ceny niektórych materiałów będą podawane rynkowe tu lokalnie gdyż wynegocjowałem coś zupełnie za free lub po cenie zakupu danego składu.
Ja bym podszedł inaczej do tematu i brał ilość danego materiału, która została użyta i podstawienie cen ze swojego regionu. Tak jak już mówiłem, targujcie się, bo tak trzeba Smile
Tak dokładnie, mamy casto 4km i duperele biorę stamtąd. Dziś mam już skaner i będę wrzucał skany kwitów na potwierdzenie moich wpisów.
Byłem dzisiaj zobaczyć na Potulnej, faktycznie nierówne bloczki rzuciły mi się w oko. Film nawet w połowie nie oddaje jak nierówny jest ten materiał.  Od zewnątrz natomiast lico idealne. Ja ruszam w przyszlym miesiacu. P.S. ktoś zostawił rękawiczkiWink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dzień 6 - budowa domu dzień po dniu. Narożniki ścian fundamentowych. Murowanie ścian - przez enter17 - 09.07.2017, 16:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu